Za Horyzontem: Andrzej Meller „Wietnam słodko-gorzki”

Za Horyzontem: Andrzej Meller „Wietnam słodko-gorzki”
Odbędzie się także pokaz slajdów, podczas którego Meller opowie Wam o trzech latach, które spędził właśnie w Wietnamie.
Gdzie?
Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu
Solna 1, 78-100 Kołobrzeg
Kiedy?
22 marca 2018 od 19:00
Za ile?
5 zł
Organizator
Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu

Regionalne Centrum Kultury, znajdujące się w mieście Kołobrzeg imienia Zbigniewa Herberta, bardzo serdecznie Państwa zaprasza na kolejne już spotkanie o tematyce podróżniczej, odbywające się w granicach cyklu, pod tytułem: „Za Horyzontem”. Spotkanie z Andrzejem Mellerem odbędzie się 22-go marca 2018 roku, o godzinie 19:00. Bilety wstępu na Solną 1 tego dnia kosztują 5 złotych.

Usłyszą Państwo wspaniałe oraz ciekawe opowieści, które opowiadał będzie Andrzej Meller. Przybliży on XX wieczną wietnamską historię, jak również postara się opowiedzieć o kulisach powstania książki, pod tytułem: "Czołem, nie ma hien". Będzie także pokaz slajdów, podczas którego Meller opowie Wam o trzech latach, które spędził właśnie w Wietnamie.

Podróżnik Andrzej Meller przyszedł na świat w roku 1976, w stolicy. Jest z wykształcenia antropologiem kultury, zaś z zawodu reporterem. Już od siedemnastu lat znajduje się w drodze. Poza naszym krajem spędził całe kilkanaście lat. Jednak ostatnie trzy lata spędził ze swoją żoną, w wiosce rybackiej, znajdującej się w Wietnamie, o nazwie - Mui Ne. Swe wędrówki zaczął od Syberii oraz rosyjskiego Dalekiego Wschodu, później latami pisywał reportaże wprost z Kaukazu, Iranu, Indii, Afganistanu, Azji Południowo-Wschodniej, Sri Lanki oraz wioski arabskiej znajdującej się w Afryce Północnej. Autor trzech reporterskich książek, o tytułach: "Miraż. Trzy lata w Azji" - są to reportaże lifestylowe oraz wojenne, "Zenga Zenga, jak szczury zjadły króla Afryki" - traktująca o wojnie rozgrywającej się w Libii oraz o upadku Muamara Kadafiego, "Czołem, nie ma hien. Wietnam jakiego nie znacie" - to nowy bestseller.

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

Andrzej Meller prowadził na Focus TV program, pt.: "Prepersi, czyli gotowi na wszystko". Zapraszamy.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl