Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Yuri Gagarin [Space Rock/ Psychedelic Rock] [Goteborg, Szwecja]

Yuri Gagarin [Space Rock/ Psychedelic Rock] [Goteborg, Szwecja]
 
Yuri Gagarin to kapela ze Szwecji, która dała się poznać jako formacja grająca naprawdę ciężkiego space rocka.
gdzie?Klub Firlej - Ośrodek Działań Artystycznych we Wrocławiu
Grabiszyńska 56, 53-504 Wrocław
kiedy?22 października 2017 od 19:00
za ile?bezpłatnie

Klub Firlej - Ośrodek Działań Artystycznych we Wrocławiu serdecznie zaprasza na muzyczną imprezę, która odbędzie się w klubie przy ulicy Grabiszyńskiej 56 już 22 października, o godzinie 19:00. Na scenie pojawi się gwiazda wieczoru - formacja Yuri Gagarin oraz support Spaceslug oraz Gruesome Gertie.

Yuri Gagarin to kapela ze Szwecji, która dała się poznać jako formacja grająca naprawdę ciężkiego space rocka. Grupa powstała w Goteborgu, początkiem 2012 roku. Korzenie zespołu to trio, z czasem zespół rozrósł się do składu pięcioosobowego. Ciężki psychodeliczny dźwięk budowany jest za pomocą mocarnych riffów, intensywnych gitar, rytmicznych, ciężkich bębnów, klimatycznych basów i synthowe noisów w tle. Grupa zamknęła się w studiu w pierwszych tygodniach 2013 roku i skoncentrowała siły na nagraniu debiutanckiego albumu. W 2015 roku światło dzienne ujrzała EPka Sea of Dust oraz druga ich płyta zatytułowana At The Center Of All Infinity. Formacja Yuri Gagarin zagrała już mnóstwo koncertów w Europie, jednak 22 października po raz pierwszy wystąpią na polskiej scenie.

Spaceslug - wrocławskie trio grające w klimatach Psychodelic/Doom/Stoner. Debiutancki album formacji "Lemanis" został bardzo dobrze przyjęty w mediach, a także wśród miłośników muzyki z kręgów Psychodelic/Stoner/Doom. Drugi krążek "Time Travel Dilemma" stanowi kontynuację wizji muzycznych oraz kosmicznych dźwięków inspirowanych niezwykłymi podróżami w niespotykane zakątki całego niemal wszechświata.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Gruesome Gertie - wrocławska grupa, w klimatach Post/Doom/Sludge. Charakteryzują ją mocne dźwięki sludge'owych gitar zakotwiczone w stylistyce doomowej. Dźwięki podsycane przestrzenią kompozycji postmetalowych. Warstwa tekstowa oparta na twórczości Carla Gustawa Junga oraz Howarda Phillipsa Lovecrafta. Muzyk Gruesome Gertie podczas każdego koncertu czyni starania, by zagwarantować podróż w centrum najmroczniejszych zakamarków psychiki ludzkiej.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl