Yes, I'm Mobile - 2nd Mobile Photography Festival Wrocław 2019

Yes, I'm Mobile - 2nd Mobile Photography Festival Wrocław 2019
Festiwal jest dedykowany autorom zdjęć, znanym oraz rozpoznawalnym, profesjonalistom, jak również amatorom, którzy dopiero zaczynają swą przygodę z fotografowaniem.
Gdzie?
Kino Nowe Horyzonty
Kazimierza Wielkiego 19a-21, 50-077 Wrocław
Kiedy?
od 27 września 2019 19:00 do 29 września 2019 17:00
Organizator
Kino Nowe Horyzonty

W roku 2019, we wrześniu zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do miasta Wrocław, gdzie odbędzie się trzydniowy festiwal, a raczej jego druga edycja. Spotkanie, które poświęcamy jedynie mobilnej fotografii. Festiwal jest dedykowany autorom zdjęć, znanym oraz rozpoznawalnym, profesjonalistom, jak również amatorom, którzy dopiero zaczynają swą przygodę z fotografowaniem.

Organizatorzy festiwalu to: Photo Trip - Stowarzyszenie Mobile, już od paru lat promujące fotografię, którą wykonuje się z użyciem smartfonów w całej Polsce, a także Kino Nowe Horyzonty. Jeżeli podobnie do nas kochacie Państwo robienie zdjęć swoim smartfonem oraz chcielibyście wesprzeć rozwój fotografii mobilnej, musicie pojawić się na naszym wydarzeniu.

Bardzo serdecznie Was zapraszamy już od 27-go września do 29-go września 2019 roku, do wrocławskiego Kina Nowe Horyzonty, znajdującego się przy ulicy Kazimierza Wielkiego 19 a-21.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl