Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Yarosh Organ Trio & Katarzyna Mirowska koncert

Yarosh Organ Trio & Katarzyna Mirowska koncert
 
Muzycy po wielu latach owocnej współpracy z topowymi polskimi artystami, postanowili przedstawić światu własną muzykę i autorskie aranżacje.
gdzie?Vertigo Jazz Club & Restaurant
Oławska 13, 50-123 Wrocław
kiedy?27 kwietnia 2017 od 20:30
za ile?20 zł

Wrocławski Vertigo Jazz Club & Restaurant ma zaszczyt zaprosić na koncert niezwykłej grupy Yarosh Organ Trio,która wystąpi w towarzystwie Katarzyny Mirowskiej. Wydarzenie nastąpi już 27 kwietnia, punktualnie o 20:30 na scenie przy Oławskiej 13 we Wrocławiu.

Informacja o artystach:
Katarzyna Mirowska jest wokalistką wszechstronną. To osoba pogodna oraz poszukująca. Urodziła się w miejscowości Gidle niedaleko Częstochowy. Obecnie związana jest z wrocławskim środowiskiem muzycznym. Katarzyna Mirowska jest absolwentką wydziału Teorii Muzyki Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Jest również studentką kierunku Muzyka Estradowa i Jazz na Uniwersytecie Zielonogórskim. To absolwentka klasy skrzypiec w częstochowskim Państwowym Liceum Muzycznym. Umiejętności wokalne szlifowała między innymi pod okiem Lidii Pospieszalskiej, Anny Serafińskiej, Elżbiety Zapendowskiej, Ewy Urygi, Izabeli Lewandowskiej, R. Guitard, N. Isaacs.

Katarzyna Mirowska brała udział w wielu krajowych i zagranicznych festiwalach, wystąpiła między innymi podczas:
*lwowskiego Jazz Bez, *Jazzfest w Brnie, *Festiwal Muse w Selzee,
*Hildener Jazztage w Hilden, *33. Międzynarodowych Spotkań Jazzowych Wokalistów w Zamościu, *Wrocławskiego Festiwalu Jazzowego, *Jazzu nad Odrą, *iławskiego Old Jazz Meeting, *częstochowskiego Jazz Spring, *festiwalu w Antoninie „Chopin w barwie jesieni”, *festiwali jazzowych w Koblenz i Gladbeck, w Pradze, *New Cooperation Łuck-Zamość.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Yarosh Organ Trio to formacja, która powstała dzięki zaangażowaniu perkusisty Przemysława Jarosza, Tomasza Pruchnickiego, Kajetana Galasa. Muzycy po wielu latach owocnej współpracy z topowymi polskimi artystami, postanowili przedstawić światu własną muzykę i autorskie aranżacje. Nowa płyta, która stanowi ukoronowanie starań trzech uzdolnionych muzyków miała premierową odsłonę wiosną 2016 roku. Yarosh Organ Trio charakteryzują niecodzienne na polskich jazzowych scenach organy Hammonda, które nadają wyjątkowy koloryt i brzmienie zespołowi. Nie brak w tych dźwiękach jednoznacznych odniesień do światowego kanonu mainstreamu jazzu, co w połączeniu z kompozycjami autorskimi lidera formacji tworzą oryginalną, nowatorską jakość.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl