Xzibit Warszawa koncert
Choć artysta przyszedł na świat w Detroit, kilka lat swojej młodości spędził gdzie indziej, bo w Albuquerque, hip-hopowiec jest określany jako jeden z ważniejszych raperów Zachodniego Wybrzeża
Gdzie?
Klub Palladium
Złota 9, 00-019 Warszawa
Kiedy?
9 listopada 2019 od 22:00
Za ile?
80 zł

O godzinie 20:00 nastąpi otwarcie drzwi, a o godzinie 22:00 rozpocznie się koncert.

Xzibit jest wielką gwiazdą hip-hopu, jednym z najlepszych MC w historii Wybrzeża Zachodniego, autorem takich przebojów, jak między innymi: "X", "Front 2 Back", "Paparazzi", “Multiply” czy też "Hey Now", którego znamy z programu MTV, pod nazwą: "Pimp My Ride", wystąpi już 9-go listopada, w sobotę w naszej stolicy, dokładniej w Klubie Palladium oraz dzień później w Klubie Kwadrat, znajdującym się w Krakowie.

Choć artysta przyszedł na świat w Detroit, kilka lat swojej młodości spędził gdzie indziej, bo w Albuquerque, hip-hopowiec jest określany jako jeden z ważniejszych raperów amerykańskich Zachodniego Wybrzeża. Wszystko to za sprawą przeprowadzenia się do Los Angeles, kiedy miał zaledwie czternaście lat i kiedy to powodowany obserwacją prężnie rozwijającej się hip-hopowej sceny, postanowił że spróbuje swych predyspozycji w pisaniu tekstów i występowaniu na scenie. W charakterze MC był on członkiem Likwit Crew, zaś w mainstreamie stał się słynny za sprawą swoich przyjaźni ze sławami, jak na przykład: Dr. Dre, Eminem, Snoop Dogg, 50 Cent i Ice Cube - po dziś dzień z nimi współpracuje.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Na swym koncie posiada siedem płyt, w tym złote: "Weapons of Mass Destruction", "Man vs. Machine", "Full Circle", z jakich pochodzą single: "Hey Now", "Multiply", czy "Concentrate". A wszystko to zaczęło się od wydanej w roku 1996 płyty, pod tytułem: "At The Speed Of Life", która była zalążkiem jego późniejszych wielkich sukcesów. kariera prowadzona w jakże konsekwentny sposób sprawiła, iż Xzibit z początkiem XXI wieku zajmował zasłużone miejsce pośród największych mistrzów hiphopowej sceny. Nie można sobie wyobrazić rapu, bez przepotężnego głosu Xzibita, bez tony przebojów oraz flow, przed którym należy bić pokłony.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 9-go listopada 2019 roku, do warszawskiego Klubu Palladium, znajdującego się przy ulicy Złotej 9. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 22:00, a bilety wstępu kosztują 80 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl