Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

XXIV Święto Chleba w Gdańsku

XXIV Święto Chleba w Gdańsku
 
Święto Chleba, które jest organizowane w mieście Gdańsk jest jednym ze starszych w naszym kraju oraz jako jedyne ma dedykowany hejnał autorski
gdzie?Długi Targ w Gdańsku
Długi Targ, Gdańsk
kiedy?27 lipca 2019 od 10:00 do 18:00
za ile?bezpłatnie
organizatorMiasto Gdańsk

Święto Chleba, które jest organizowane w mieście Gdańsk jest jednym ze starszych w naszym kraju oraz jako jedyne ma dedykowany hejnał autorski, który stanowi tradycyjny sygnał uroczystego otwarcia imprezy. Udział w wydarzeniu biorą znamienici Goście, co tylko podkreśla rangę piekarzy oraz jaka odpowiedzialność spoczywa na ich roli w żywieniu społeczeństwa. Prowadzenie promocyjnych akcji skierowanych do szerokiego grona klientów jest w obecnych czasach bardzo potrzebne z uwagi na tendencję spadku spożywania chleba, a zwłaszcza tego produkowanego w sposób tradycyjny, opierający się o długie fermentacyjne procesy, które z kolei gwarantują wysokie walory smakowe, zapachowe, a także prozdrowotne.

Zapraszamy zatem Państwa bardzo serdecznie już 27-go lipca 2019 roku, do gdańskiego Długiego Targu. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00 i jest bezpłatne, a jego organizatorem jest Miasto Gdańsk.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl