XVI Międzynarodowy Marszobieg Śnieżka - Samotnia

XVI Międzynarodowy Marszobieg Śnieżka - Samotnia
Dobra zabawa gwarantowana! Impreza ma charakter rodzinny i była już realizowana w tym scenariuszu.
Gdzie?
Góra Śnieżka
Karpacz
Kiedy?
8 września 2018 od 13:00
Za ile?
40 zł
Organizator
Schronisko PTTK Samotnia im.Waldemara Siemaszki

XVI Międzynarodowy Marszobieg Śnieżka - Samotnia zaplanowany został na 8 września. Rozpocznie się o godzinie 13:00 przy szczycie Śnieżki. Metę wyznaczono w Samotni, Schronisku PTTK imienia Waldemara Siemaszki.

Dobra zabawa gwarantowana! Impreza ma charakter rodzinny i była już realizowana w tym scenariuszu. Lawina porwała ostatnio aż sto osób, może w tym roku będzie jeszcze potężniejsza. Czy wszyscy rozumieją? Po prostu należy zbiec ze Śnieżki przed samiuteńkie schronisko Samotnia. Organizatorzy przewidzieli na ten wyczyn aż dwie godziny. Z pewnością każdemu się uda! Serdecznie zapraszamy ubiegłorocznych biegaczy oraz nowych zapaleńców. Przyjdzie z przyjaciółmi, znajomymi, krewnymi. Dajmy się porwać Lawinie!

Organizatorzy zadbali o to, by impreza nie stała się zbyt monotonna dla stałych bywalców, dlatego wprowadzono nowe zasady. Pierwsza, nadrzędna zasada brzmi "Należy bawić się na całego". Stań się częścią Lawiny, która przetoczy się 8 września przez masyw Śnieżki. Czekamy właśnie na Ciebie! Na imprezę można się zapisać przez formularz, który będzie dostępny od 1 czerwca do wyczerpania limitu trzystu miejsc. Zamknięcie list startowych odbędzie się 7 września, do północy. Dystans trasy to sześć kilometrów. Trasa przebiega od szczytu Śnieżki, przez Dom Śląski, Spaloną Strażnicę, Strzechę Akademicką, drogę transportową aż po samą Samotnię. Weryfikacja zawodników między godziną 10:00 do 12:30 (Śnieżka). O godzinie 13:00 start Marszobiegu Lawina. Planowane zakończenie oraz ogłoszenie wyników, uhonorowanie uczestników Lawiny około godziny 16:00. Serdecznie zapraszamy! Nie siedź w domu! Przyjdź, a nie pożałujesz!

Szukasz noclegów w Karpaczu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Karpaczu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl