XV Ustecki Festiwal Filmów Amatorskich
Festiwal zakończy się uroczystą galą z prezentacją zgłoszonych do nas prac oraz wręczeniem nagród.
Gdzie?
Dom Kultury
Kosynierów 19, 76-270 Ustka
Kiedy?
8 czerwca 2018 od 17:00 do 20:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Urząd Miasta Ustki

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na imprezę o charakterze ogólnopolskim. Festiwal jest organizowany przez Szkolny Filmowy Klub, pod nazwą: Amator, znajdujący się przy Zespole Technicznych Szkół w mieście Ustka, współpracującym z Domem Kultury. Impreza ma na celu zaprezentować dorobek twórców nieprofesjonalnych filmów, a także promocję amatorskiego ruchu oraz wymianę doświadczeniami.

Na naszym festiwalu zaprezentowane zostaną filmy krótkometrażowe w następujących kategoriach: film dokumentalny, film fabularny, film animowany posiadający różną tematykę. Wielu miłośników kina zwróciło w swoich obrazach uwagę na kłopoty, które nurtują współczesną młodzież, jak również komentują rzeczywistość, mówią o wielkich dla nich tematach. Festiwal zakończy się uroczystą galą z prezentacją zgłoszonych do nas prac oraz wręczeniem nagród.

Impreza odbędzie się już 8-go czerwca 2018 roku, w Domu Kultury w Ustce, znajdującym się przy ulicy Kosynierów 19. Wydarzenie jest bezpłatne i rozpocznie się o godzinie 20:00.

Szukasz noclegów w Ustce? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Ustce

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl