XI Festiwal Wysokich Temperatur - Sztuka na pierwszy ogień

XI Festiwal Wysokich Temperatur - Sztuka na pierwszy ogień
„Sztuka na pierwszy ogień” jest hasłem tegorocznym naszego festiwalu, które ma za zadanie przyświecać wszystkim artystom oraz innym uczestnikom
Gdzie?
Akademia Sztuk Pięknych
Romualda Traugutta 21, 50-416 Wrocław
Kiedy?
22 czerwca 2018
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu

Już 22-go czerwca 2018 roku, w mieście Wrocław wystartuje 11-sta edycja Festiwalu Międzynarodowego Wysokich Temperatur. Wydarzenie to jest organizowane przez Akademię Sztuk Pięknych we Wrocławiu imienia E. Gepperta. To jedyna w naszym kraju otwarta artystyczna impreza, w trakcie której mistrzowie pracy wraz z ogniem podzielą się swoją rozległą i ciekawą wiedzą, a także głębokim doświadczeniem z publiką. W tym celu zaprezentują oni swoją pracę "od kuchni". Festiwal ważny jest również szczególnie dla studentów z kierunków artystycznych oraz uczniów ze szkół plastycznych, bo stwarza im szansę pracowania pod czujnymi oczami artystów międzynarodowych i realizacji projektów własnego pomysłu.

„Sztuka na pierwszy ogień” jest hasłem tegorocznym naszego festiwalu, które ma za zadanie przyświecać wszystkim artystom oraz innym uczestnikom, którzy mają zamiar spotkać się na wielu pokazach, bardzo pasjonujących warsztatach, jak również interesujących wystawach. Z całego świata zostali zaproszeni także profesjonaliści w tworzeniu szkła, metalu i ceramiki, którzy zaprezentują Państwu swą twórczość oraz umiejętności przez trzy dni czerwcowe. Zatem zapowiada się naprawdę gorąca impreza. Natomiast dla naszych drogich Gości mamy przygotowane pokazy audiowizualne, konferencję naukową, wystawy i zabawy przeznaczone dla całych rodzin.

Wydarzenia, które odbywać się będą w granicach naszego festiwalu są bezpłatne dla ich uczestników. Dofinansowywane są zaś ze środków Ministerstwa Kultury oraz Dziedzictwa Narodowego i pochodzą z Funduszu Promowania Kultury. Ponad to projekt jest współfinansowany przez Wrocław.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl