X Targi Motoryzacyjne 3TM
Program targów 3TM obejmuje również wiele konkursów, w których przewidziane są atrakcyjne nagrody.
Gdzie?
MTG AmberExpo
Żaglowa 11, 80-560 Gdańsk
Kiedy?
od 29 września 2018 09:00 do 30 września 2018 18:00
Za ile?
18 zł
Organizator
Międzynarodowe Targi Gdańskie SA

29-go oraz 30-go września odbędzie się jubileuszowa - dziesiąta edycja Motoryzacyjnych Targów 3TM, która jest największym motoryzacyjnym wydarzeniem na Pomorzu. To świetna szansa, aby zobaczyć samochodowe premiery w niecodziennych oprawach, czy porozmawiać z innymi pasjonatami, lub też poznać prawdziwych znawców w tym temacie.

Program targów 3TM obejmuje również wiele konkursów, w których przewidziane są atrakcyjne nagrody. Nasi drodzy Goście będą mogli powalczyć aż o trzy samochody! Główna nagroda w jednym z wyżej wspomnianych konkursów to: Volkswagen Up, szczęśliwiec który nagrodę tę zdobędzie pojeździ przez rok tym cackiem. Będą także inne i ekscytujące samochody, jak między innymi: BMW X4 oraz Mercedes-Benz klasy A w wersji AMG, którymi można będzie poruszać się bez ograniczeń przez okres jednego miesiąca.

Zwiedzający Targi do dyspozycji będą mieli liczne ciekawe atrakcje, jak na przykład: symulatory, a także strefę wirtualnej rzeczywistości. Większy nacisk tradycyjnie kładziemy na propagowanie bezpieczeństwa ruchu drogowego, tak więc na naszej hali znajdziecie kontrolowaną symulację dachowania, lub szkolenie z pierwszej pomocy.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Zatem zapraszamy bardzo serdecznie do Gdańska już 29-go września 2018 roku, o godzinie 9:00. Bilety wstępu kosztują 18 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl