X Star - totalne prześwietlenie! / premiera
Można bardzo łatwo się pogubić, pomylić kłamstwo z prawdą, zawiść z przyjacielskim uśmiechem i doskonałą charakteryzację z autentycznością. Komu zatem ufać?
Gdzie?
Impart
Mazowiecka 17, 50-412 Wrocław
Kiedy?
2 czerwca 2019 od 16:30
Za ile?
25 zł
Organizator
Ośrodek Działań Twórczych Światowid

Bohaterowie główni "X star - totalne prześwietlenie!" to młodzi ludzie, którzy ponad wszystko chcą rozwijać swe talenty oraz pragną przynależeć do świata artystów, prawdziwych artystów. Jest to również opowieść o artystach zawodowych, stojących przed wyborem dochowania wierności swym ideałom a zwyczajnym opłaceniem rachunków. To także historia opowiadająca o ludziach, liczących jedynie na blichtr i pieniądze, a także o iluzjach w show biznesie, o ogromnych marzeniach oraz poszukiwaniu siebie.

Zatem w show biznesowym świecie oczywistym nie jest nic. Można bardzo łatwo się pogubić, pomylić kłamstwo z prawdą, zawiść z przyjacielskim uśmiechem i doskonałą charakteryzację z autentycznością. Komu zatem ufać? Jak naprawdę rozpoznać te intencje? Czy talent raz pasja wystarczą? Czy jeśli jesteś w obiektywach kamer jeszcze pozostajesz sobą? Przyjdźcie Państwo na nasze przedstawienie i odkryjcie jaka jest właściwie prawda. Spektakl wykonają uczestnicy Studia Musicalowego Światowid ODT, który odkrywa kulisy samego show biznesu, a także stawia swych bohaterów zamiast pytań, albo przed nimi, poszukując odpowiedzi. Przed Wami zatem utalentowana na wskroś młodzież, która marzy o występowaniu na scenie, czy też w filmach. W muzycznej warstwie usłyszą Państwo, między innymi: piosenki pochodzące z repertuaru Jonasza Kofty, Grzegorza Ciechowskiego, Katarzyny Cerekwickiej, Beyonce, grupy Feel oraz duetu Whitney Houston/Mariah Carey. Pojawią się również polskie wersje językowe utworów, jak na przykład: "Time to Say Goodbay" (Andrea Bocelli i Sarah Brightman), czy też wielki hit BJ Thomasa z siedemdziesiątych lat: "Raindrops Keep Falling on My Head".

Spektakl muzyczny X Star: Monika Wiśniowska-Basel - reżyseria i scenariusz, a także przygotowanie wokalne, Natalia Rolak - zajęła się przygotowaniem aktorskim, Marta Brendel - choreografia, Hanna Zawadzka-Woźniak - kostiumy oraz scenografia, Tomasz Basel - muzyczne aranże. Rekomendujemy również wiek odbiorców przedstawienia muzycznego - 10-16 lat.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Zapraszamy zatem już 2-go czerwca 2019 roku, do wrocławskiego Impartu, znajdującego się przy ulicy Mazowieckiej 17. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16:30, a bilety wstępu kosztują 25 złotych. Organizatorem imprezy jest zaś Ośrodek Działań Twórczych Światowid.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl