Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Wystawa XVIII aukcji Nowej Sztuki

Wystawa XVIII aukcji Nowej Sztuki
 
Ci z Państwa, którzy poszukują obrazów z cięższą wymową, zwrócą na pewno swoją uwagę na "Pietę" mistyczną autorstwa Wojciecha Pelca, a także na "Szamana", którego namalował Campio.
gdzie?Towarzystwo Przyjaciół Sopotu Dworek Sierakowskich
Czyżewskiego 12, 81-706 Sopot
kiedy?4 sierpnia 2017 od 12:00
za ile?bezpłatnie
organizatorArt in House Dom Aukcyjny

Odprężenie letnie bardzo sprzyja temu, by odbierać sztukę we właściwym kierunku - z takiego założenia wyszedł Dom Aukcyjny, pod nazwą Art in House, który przeniósł licencje wakacyjną do miasta Sopot. Jest ono pełne pozytywnej energii, artystycznej aury oraz słońca zwłaszcza w te wakacyjne miesiące. Osiemnasta z kolei Aukcja Sztuki Nowej odbędzie się w zabytkowym, pięknym Dworku Sierakowskich.

Pośród dzieł, które przeznaczone są na licytację, znajdziecie Państwo obrazy, które zdecydowanie prezentują klimat letni - krajobraz tropikalny autorstwa Marii Sabiny Grzyb, kompozycja minimalistyczna autorstwa Ilony Herc, łódki, które zostały namalowane przez Łukasza Karcza, czy też plażę z lotu ptaka Patrycji Kruszyńskiej Mikulskiej. Ci z Państwa, którzy poszukują obrazów z cięższą wymową, zwrócą na pewno swoją uwagę na "Pietę" mistyczną autorstwa Wojciecha Pelca, a także na "Szamana", którego namalował Campio. W przybliżonej stylistyce jest również Andrzej Domżalski, Anna Cieśluk oraz Anna Kmita. Kompozycje figuratywne ujawnią się także w pracach:

* Filipa Gruszczyńskiego
* Violi Bąbol
* Izabeli Josch
* Aleksandry Wiszniewskiej
* Beaty Musiał-Tomaszewskiej
* Mateusza Dolatowskiego
* intrygującej oraz surrealistycznej pracy autorstwa Zuzanny Hope

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Aukcja sierpniowa odbędzie się już 4.08.2017 roku i pojawią się na niej pejzaże, a także weduty, które na myśl przywołują kompozycje Adama Bojary - Dwurnika "Gdańsk", czy klasyczne "rzeki zakole" Konrada Hamady, krajobrazy toskańskie Jacka Malinowskiego, jak również akwarele górską autorstwa Adama Papke.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl