Wystawa ROZMOWY - Finisaż
Przedstawimy tutaj prace o tematyce różnorodnej, które wykorzystują różnorodne techniki plastyczne, które utrzymane są w poetyce, tak realistycznej, jak również abstrakcyjnej.
Gdzie?
Miejskie Muzeum Zabawek
Kolejowa 3, 58-540 Karpacz
Kiedy?
4 sierpnia 2018 od 17:00
Organizator
Miejskie Muzeum Zabawek w Karpaczu

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na wystawę malarstwa, grafiki i rysunku, która odbędzie się już 4-go sierpnia 2018 roku, w Karpaczu, Miejskie Muzeum Zabawek, znajdujące się przy ulicy Kolejowej 3. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17:00 i otworzy cykl prezentacji na okazję trzydziesto-pięcio lecia działalności Związku Artystów Polskich malarzy oraz Grafików. Związek ten został powołany w roku 1984 jako efekt decyzji rektorów: PWSSP - Wrocław: Stanisława Dawskiego, PWSSP - Gdańsk: Władysława Jackiewicza, ASP - Kraków: Mieczysława Wejmana, a także ASP - Warszawa: prorektora Leona Michalskiego.

Przedstawimy tutaj prace o tematyce różnorodnej, które wykorzystują różnorodne techniki plastyczne, które utrzymane są w poetyce, tak realistycznej, jak również abstrakcyjnej. Autorzy tych prac, tworząc własną malarską rzeczywistość, głównie wypowiadają siebie, przekazując swe emocje oraz swą wizję świata.

Pamiętajmy wypowiedź wspaniałego teoretyka sztuki, jakim był: Herbert Read, który twierdził, iż sztuka musi zawsze pozostawać rodzajem rozmowy, którą prowadzi się za pomocą symboli. Tak więc, gdzie nie ma symboli, tak i rozmowy - tam nie ma żadnej sztuki. Zatem zachęca się widownię, aby zapoznała się z wizją rzeczywistości prezentowanej przez artystów oraz do dialogu z artystycznym przekazem.

Szukasz noclegów w Karpaczu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Karpaczu

Wystawa będzie możliwa do zwiedzania od 23-go maja do 5-go sierpnia 2018 roku (każda środa do 1-go sierpnia).

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl