Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Wystawa "Pola niewidzenia czyli wizualnie o niewidzeniu"

Wystawa "Pola niewidzenia czyli wizualnie o niewidzeniu"
 
Powstałe w ten sposób filmy, obiekty, zdjęcia oraz grafiki zaprezentujemy na wystawie, jak również w formie "Atlasu pól niewidzenia".
gdzie?Dom Kultury "Kadr" w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
Rzymowskiego W. 32, 02-697 Warszawa
kiedy?13 listopada 2017 od 18:30
za ile?bezpłatnie
organizatorDom Kultury „Kadr” w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy

Czy zastanawialiście się Państwo choć raz jak to jest żyć i nic nie widzieć? A może zastanawialiście się kiedykolwiek, co osoba niewidoma właściwie "widzi" i czy każdy niewidomy "widzi" tak samo? Barbara Szymańska z Fundacji Audiodeskrybcja, w momencie kiedy straciła wzrok, nawet nie przypuszczała, że jej pole widzenia może wypełnić się świetlistą i dynamiczna bielą, która ożywa ciągle pulsującymi, ciemniejszymi oraz kolorowymi punktami, i że każdy nowy dzień zaskakiwać ją będzie nowym obrazem przed oczami.

Zapraszamy Państwa zatem na wystawę, która odbędzie się już 13-go listopada 2017 roku, w warszawskim Domu Kultury "Kadr" w Dzielnicy Mokotów, przy ulicy Rzymowskiego W. 32. Ta wystawa to zarazem podsumowanie trwającego około roku projektu. Zebraliśmy w jego granicach kilkadziesiąt opisów jak to jest z tymi polami niewidzenia - tego co przed oczyma ma niewidomy. Te osoby równocześnie stawały się inspiracją dla naszych twórców, których zaprosiliśmy do udziału w przedsięwzięciu. Powstałe w ten sposób filmy, obiekty, zdjęcia oraz grafiki zaprezentujemy na wystawie, jak również w formie "Atlasu pól niewidzenia". To pierwsze takie wydawnictwo, które jest zadedykowane temu problemowi.

Prace zaprezentują Państwu: Paweł Eibel, Małgorzata Gurowska, Artur Gosk, Jerzy Goliszewski, Karolina Mełnicka, Paweł Heppner, Edyta Ołdak, Paulina Pankiewicz i Pani Jurek. Odbędzie się także promocja, podczas wystawy, naszego "Atlasu" pól niewidzenia". Wydarzenie jest bezpłatne.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl