Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Wściekły człowiek. Wariacje w obronie gniewu

Wściekły człowiek. Wariacje w obronie gniewu
 
Czy jest to możliwe, aby wyrażanie złości posłużyło czemuś słusznemu? Czy gniew mógłby kiedykolwiek "pracować" dla usługach miłości?
gdzie?Studio na Grobli - siedziba Instytutu im. Jerzego Grotowskiego we Wrocławiu
Na Grobli 30/32, 50-421 Wrocław
kiedy?15 grudnia 2017 od 19:00
za ile?30 zł
organizatorInstytut im. Jerzego Grotowskiego

W trakcie trwania prac nad przedstawieniem" "Wściekły człowiek.[...]" pragniemy dotykać źródeł złości osobistej, która może urodzić się przez bycie w opresji. Może być nią fizyczna, polityczna, czy psychiczna przemoc, która powoduje sprzeciw oraz gniew wciąż rosnący. Staramy się przyglądać momentowi, w którym omawiane uczucie gniewu nie może być tłumione ani chwili dłużej. Nie można w nim również pozostać w dobrym wychowaniu, biernym, czy też grzecznym i oczekiwać na jakikolwiek ratunek pochodzący ze świata zewnętrznego. My poszukujemy właśnie tej iskry, która ma uruchomić motor zmian.

Chcemy przyjrzeć się jej z bliska. Obracamy ją na wszystkie strony, staramy się rozłożyć na czynniki pierwsze, a także analizujemy. Aż po moment, w którym nie możemy sami dłużej nie ulegać jej sile. Pozwalamy się porwać energii, która ma wielką siłę burzenia, musi odnaleźć swe ujście, aby zrobić miejsce, by budować Nowy. Czy jest to możliwe, aby wyrażanie złości posłużyło czemuś słusznemu? Czy gniew mógłby kiedykolwiek "pracować" dla usługach miłości?

W trakcie pokazu pracy w jej toku, który głównie bazuje na fizycznym treningu, skupimy się także na relacji, która łączy widza z aktorem i dlatego zachęcamy naszych odbiorców, by wyrażali własne opinie oraz wrażenia. Zapraszamy również do dyskusji, która dotyczyć ma odbioru materiału opracowanego.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Zapraszamy zatem już 15 i 16 grudnia 2017 roku, czyli w piątek i sobotę, o godzinie 19:00. Wydarzenie odbędzie się we wrocławskim Studiu na Grobli - w siedzibie Instytutu imienia Jerzego Grotowskiego , bilety wstępu zaś kosztują 30 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl