Wrocławskie kluskwicki - Przegląd Chórów i Solistów

Wrocławskie kluskwicki - Przegląd Chórów i Solistów
To również propozycja dla tych z Was, którzy wolą jednak słuchać niżeli śpiewać oraz mają po prostu ochotę, by spędzić z nami wieczór na widowni.
Gdzie?
Klub Firlej - Ośrodek Działań Artystycznych we Wrocławiu
Grabiszyńska 56, 53-504 Wrocław
Kiedy?
17 listopada 2019 od 15:00 do 18:00
Organizator
Reprezentacyjny Zespół Pieśni i Tańca "WROCŁAW"

Pierwszy Wrocławski Przegląd Chórów oraz Solistów w tradycyjnym repertuarze jest miejscem dla każdego człowieka, który kocha śpiewanie, jaki ceni sobie tradycje, a także ma ochotę na spotykanie ludzi, którzy myślą i czują podobnie. To również propozycja dla tych z Was, którzy wolą jednak słuchać niżeli śpiewać oraz mają po prostu ochotę, by spędzić z nami wieczór na widowni.

Zatem zapraszamy solistów, osiedlowe chóry, zespoły, nieformalne grupy śpiewacze i inne. Nasz przegląd jest w charakterze konkursu, natomiast dla najlepszych z naszych uczestników przewidzieliśmy nagrody pieniężne.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 17-go listopada 2019 roku, do wrocławskiego Klubu Firlej - Ośrodka Działań Artystycznych, znajdującego się przy ulicy Grabiszyńskiej 56. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15:00. Organizatorem imprezy jest Reprezentacyjny Zespół Pieśni i Tańca "WROCŁAW".

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl