Wrocław Hip Hop Festival 2018
Właśnie w listopadzie miłośnicy hip-hopu na swojej mapie imprezowej powinni umieścić Wrocław, bo to jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych w kraju!
Gdzie?
Hala Stulecia we Wrocławiu
Wystawowa 1, 51-618 Wrocław
Kiedy?
16 listopada 2018 od 17:00
Za ile?
69 zł

Zapraszamy Państwa serdecznie na 4.edycję Wrocławskiego Hip Hop Festivalu, który odbędzie się już 16 listopada we Wrocławiu. Przez ostatnie kilka lat festiwal bardzo się rozwinął, dziś ma nawet statut najważniejszego i największego festiwalu hip-hopowego w Polsce!

Miejsce, gdzie odbywa się festiwal to piękna, modernistyczna wrocławska Hala Stulecia, mieszcząca nawet 10-cio tysięczną publiczność. Zarówno muzyka, jak i niepowtarzalna atmosfera sprawiają, ze jest to impreza, której nie można przegapić! Nie ma lepszej okazji, by się rozgrzać, rozpalić serca w listopadowy wieczór.

Właśnie w listopadzie miłośnicy hip-hopu na swojej mapie imprezowej powinni umieścić Wrocław, bo to jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych w kraju! Program Festiwalu przewiduje koncerty hip-hopowych muzyków, takich jak: Quebonafide, Kękę, O.S.T.R., Paluch, Dwa Sławy, Plan Be, Otsochodzi, Małach & Rufuz, Szpaku, Hades, Sztigar Bonko, The Gang Band, DJ Soina, WCK oraz Taxita. Festiwal poprowadzi Wujek Samo Zło.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie Planeta Młodych. Bilet wstępu: 69 zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl