wROCKfest.pl prezentuje: HUNTER
W trakcie koncertu można będzie usłyszeć nie jedynie nowe piosenki, ale również przekrój materiału pochodzącego z płyt poprzednich.
Gdzie?
Sala Gotycka w Starym Klasztorze
Purkyniego J. E. 1, 50-150 Wrocław
Kiedy?
5 października 2018 od 20:00
Za ile?
40 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na kolejną odsłonę koncertowej trasy formacji Hunter, ktora już 5-go października zawita w Gotyckiej Sali, znajdującej się we wrocławskim Starym Klasztorze, przy ulicy Purkyniego J. E. 1. Zespół Hunter zagra koncert, na którym główny materiał pochodził będzie z ich ostatniego albumu studyjnego, noszącego tytuł: "NieWolnOść". Płyta ta spotkała się ze wspaniałym odbiorem pośród fanów grupy.

W trakcie koncertu można będzie usłyszeć nie jedynie nowe piosenki, ale również przekrój materiału pochodzącego z płyt poprzednich. Będzie to zatem ukłonem dla wszystkich sympatyków formacji, tak starszych, jak również tych młodszych.

Nowy album posiada spory ciężar i jest to kolejny krok w przód wizji hunterowskiej grania i tworzenia muzyki. Piosenki, tak muzycznie jak też tekstowo z jednej strony są syntezą wcześniejszych, a także częściowym powrotem do przeszłości, do korzeni, zaś z drugiej całkowicie nowym kierunkiem. Ten kierunek - co jest bardzo prawdopodobne, po raz kolejny zaskoczy licznych słuchaczy. Jest również trzecia strona, która pozostaje jak zwykle ukryta do momentu przesłuchania całej płyty oraz do wystawienia oceny po swojemu. Hunter jak zwykle właśnie na to liczy, szukając bardzo konsekwentnie nowych pomysłów, nowych drzwi, by je otworzyć, drążąc tematy, które dotykają nas wszystkich. Przy czym nie unikają także tych tematów, które powszechnie są omijane, mimo wszystko starając się zachowywać zdrowy dystans.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Natomiast teksty opisują mocno obecne wydarzenia w kraju, a także na świecie, pomimo tego, że są rozszczepiane przez pryzmat historii oraz napisane w kontekstach analogii do ludzkich zachowań oraz ubiegłych zdarzeń.

Na płycie pojawią się też przedziwne słowa, dźwięki oraz instrumenty, które stały się właściwie wizytówką zespołu Hunter. Na koncertach, w oprawie dodatkowej scenograficzno-oświetleniowej ta cała mieszanka nabierze większej mocy.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl