Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

wROCKfest.pl prezentuje: COMA

wROCKfest.pl prezentuje: COMA
 
W kolejnych latach grupa wydała jeszcze pięć kolejnych studyjnych płyt, z czego aż trzy zdobyły status Platynowej i Złotej Płyty
gdzie?A2 - Centrum Koncertowe
Góralska 5, 53-610 Wrocław
kiedy?18 listopada 2017 od 20:00
za ile?55 zł

Coma dała się poznać swoim fanom przede wszystkim za sprawą mocno energetycznych koncertów, które idealnie łączą poezje, muzykę, teatr i film. Zespół istnieje od roku 1998. Ich pierwsza płyta ukazała się w roku 2004 i nosiła tytuł "Pierwsze Wyjście z Mroku", została ona dobrze przyjęta zarówno przez krytyków jak i przez branże, a publiczność była wręcz zachwycona. Album doczekała się Fryderyka za Album Roku- Rock. Chwilę później zespół został również nagrodzony we Wrocławiu podczas 25-tego Przeglądu Piosenki Aktorskiej, zdobyli tytuł laureata.

W kolejnych latach grupa wydała jeszcze pięć kolejnych studyjnych płyt, z czego aż trzy zdobyły status Platynowej i Złotej Płyty a także trzy koncertowe wydawnictwa- Platynowa oraz Złota Płyta. Coma za każdą płytę studyjną otrzymała "Fryderyka" w kategoriach:

- Wokalista Roku- Piotr Rogucki
- Zespół Roku
- Album Rocku- Rock.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Zespół ma na swoim koncie również dwie płyty angielskojęzyczne pod tytułem: pierwsza- "Excess" i druga "Don't Set Your Dogs On Me", usłyszał je cały świat. Wokalistą zespołu jest Piotr Rogucki, który jest również aktorem, absolwentem krakowskiej PWST imienia Kazimierza Solskiego. Na swoim koncie ma wiele nagród i wyróżnień, które zdobywał na różnych festiwalach, gdzie prezentowano piosenkę artystyczną, a są to między innymi:

-Kraków 2002, Festiwal Piosenki Studenckiej, 2-ga Nagroda
- Wrocław rok 2004, Festiwal Piosenki Aktorskiej i Grand Prix
- Olsztyn 2004 i Grand Prix zdobyte podczas Festiwalu Spotkania Zamkowe

W 2004 roku przypadła Roguckiemu również Nagroda Artystyczna Miasta Torunia imienia Grzegorza Ciechowskiego. Rogucki pochwalić się może również trzema solowymi płytami:

- rok 2011: "Loki – Wizja Dźwięku"
 rok 2012: "95-2003"
- rok 2015: "J.P. Śliwa".

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do A2- centrum Koncertowego we Wrocławiu już 18 listopada 2017 roku o godzinie 20:00 na koncert Comy. Cena biletu to 55 zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl