Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

wROCKfest.pl prezentuje: Acid Drinkers / Wrocław „In Thrash We Trust” - koncert

wROCKfest.pl prezentuje: Acid Drinkers / Wrocław „In Thrash We Trust” - koncert
 
Panowie nieźle psują pracę Kazimierzowi Wielkiemu, ponieważ zastają murowane miasta, zostawiają zaś zgruzowane.
gdzie?Sala Gotycka w Starym Klasztorze
Purkyniego J. E. 1, 50-150 Wrocław
kiedy?8 grudnia 2017 od 20:00
za ile?40 zł

Nadeszła Jesień? Zatem czas wyruszyć w trasę koncertową! Acid Drinkers w trakcie koncertów jesiennych na scenie czują się wręcz wyśmienicie. Tego roku trasa koncertowa będzie odbywała się pod hasłem: "In Thrash We Trust", zapowiada to z pewnością jazdę bez trzymanki. Słowo "trash" tłumacząc z języka angielskiego to "hałaśliwa impreza", inaczej "głośne przyjęcie", lub też "spuszczanie łomotu". Może się więc wydawać, iż słownikowa definicja wręcz idealnie opisuje charakter spotkania z Kwasożłopami w czasie koncertów.

Zespół Acid Drinkers, właśnie Kwasożłopy są grupą rock’n’rollową, która założona została przy tanim winie, w mieście Poznań w roku 1989. Pełnoletni, nawet dojrzały, który jest w świetnej formie nieprzerwanie od dwudziestu ośmiu lat. Panowie nieźle psują pracę Kazimierzowi Wielkiemu, ponieważ zastają murowane miasta, zostawiają zaś zgruzowane. Polskę zdążyli już objechać wszerz i wzdłuż grając więcej niż tysiąc pięćset koncertów. Liczne z tych występów dziesiąty tysięcy ludzi dobrze pamięta po dziś dzień. Mają na swoim koncie siedemnaście albumów, które w znaczący sposób wpłynęły na muzyczną polską scenę. Acid Drinkers tworzy czterech bardzo charyzmatycznych muzyków - Titus, Ślimak, Popcorn oraz Bobby.

Zapraszamy zatem już 8-go grudnia 2017 roku, o godzinie 20:00, do Sali Gotyckiej, znajdującej się w Starym Klasztorze, przy ulicy Purkyniego 1. Startujemy o godzinie 20:00, a bilety kosztują 40 złotych.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl