Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Wro 2017 Draft Systems Resume - Narysuj sobie system

Wro 2017 Draft Systems Resume - Narysuj sobie system
 
Te wydarzenia będą dokumentowane, a wątki poszczególne, a także prace wybrane teraz stają się tworzywem przeznaczonym dla widowni.
gdzie?Centrum Sztuki WRO - WRO Art Center
Widok 7, 50-052 Wrocław
kiedy?29 września 2017 od 19:00
organizatorCentrum Sztuki WRO Art Center

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do Wrocławia już 29 września 2017 roku, do Centrum Sztuki WRO - WRO Art Center. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00. W części pierwszej naszej imprezy, która nosi nazwę - "Narysuj sobie system", której wernisaż odbędzie się właśnie 29 września, natomiast wystawa potrwa do 29 października tego roku. Co dwa lata miasto Wrocław, staje się dzięki Biennale WRO miejscem, w którym prezentuje się nową sztukę z całej kuli ziemskiej.

Tego roku pokazy, wystawy, spotkania, koncerty i performansy Biennale WRO rok 2017 odbyły się pod nazwą DRAFT SYSTEMS. Ten tytuł można odnieść do zmienności porządkujących świat systemów, a także uwagę zwraca na ich niestabilność oraz złożoność, która wymyka się sprytnie próbom skontrolowania jej. Również podkreśla jej naturę niestałą oraz odbywająca się nieustannie reorganizację rzeczywistości.

Te wydarzenia będą dokumentowane, a wątki poszczególne, a także prace wybrane teraz stają się tworzywem przeznaczonym dla widowni. Dwie odsłony wystawy, która podsumowuje Biennale collage najnowszych artystycznych prac z całej kuli ziemskiej i dokumentacji, a także materiałów pochodzących z zestawu do dyskusji/zabawy pozwala na to, żeby zająć stanowisko w drżącej i chwiejnej rzeczywistości.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Odsłona pierwsza, pod tytułem: Narysuj sobie system - można z pomocą wykorzystywanej oryginalnie technologii RFID zanalizować/skrytykować/stworzyć swój własny system. Jego punktem trwałym stała się instalacja Cyjanometr. Ona w publicznej przestrzeni miasta będzie prezentowana do maja roku 2018.

Naszej wystawie towarzyszy również seria twórczych działań oraz warsztatowych wraz z udziałem artystów 2017 WRO.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl