Wrekmeister Harmonies - koncert
Już w tym roku, w kwietniu na światło dzienne wyjdzie najnowsza płyta formacji Wrekmeister Harmonies, nosząca tytuł: "The Alone Rush".
Gdzie?
Teatr na Plaży w Sopocie
Al. Franciszka Mamuszki 2, 81-718 Sopot
Kiedy?
13 maja 2018 od 19:00
Za ile?
20 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 13go maja 2018 roku na koncert rewelacyjnego zespołu Wrekmeister Harmonies, który to na ostatniej edycji Festiwalu OFF podbił wiele serc słuchaczy.

Już w tym roku, w kwietniu na światło dzienne wyjdzie najnowsza płyta formacji Wrekmeister Harmonies, nosząca tytuł: "The Alone Rush". To również piąty z kolei album grupy. Znajdą na nim Państwo sześć kompozycji autorskich. Rdzeniem formacji są: JR Robinson oraz Ester Shaw. Nowa płyta zespołu może Wam zagwarantować intensywne doznania i wprowadzić w stan bardzo mrocznej atmosfery. Zapewniamy także, że grupa ma zamiar powrócić do swego starszego materiału.

Zatem zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert, który odbędzie się już 13go maja 2018 roku, w sopockim Teatrze na Plaży, znajdującym się przy Alei Franciszka Mamuszki 2. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wdtępu kosztują 20 złotych.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl