World of Dance Championship Series - Warsaw 2019

World of Dance Championship Series - Warsaw 2019
Projekt World of Dance jest również formatem telewizyjnym, który w Stanach Zjednoczonych kwitnie pod czujnymi skrzydłami samej Jennifer Lopez.
Gdzie?
Klub Stodoła - Main Stage
Stefana Batorego 10, 02-591 Warszawa
Kiedy?
25 maja 2019 od 09:00
Za ile?
90 zł
Organizator
STODOŁA Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej

World of Dance jest znanym na całym świecie eventem, który zrzesza najwspanialszych tancerzy z całej kuli ziemskiej. W trakcie kwalifikacji, które odbywają się w przeróżnych miejscach świata, na 4 kontynentach wyłonieni zostaną najlepsi tancerze, a także ekipy, które będą konkurować w trakcie finału, który będzie miał miejsce w światowej stolicy tanecznej, czyli w samym Los Angeles.

Projekt World of Dance jest również formatem telewizyjnym, który w Stanach Zjednoczonych kwitnie pod czujnymi skrzydłami samej Jennifer Lopez. Natomiast pierwszą edycję polską mogli Państwo oglądać w telewizji Polsat, na jesieni roku 2018. Zaangażowani w produkcję programu byli także współorganizatorzy krajowych kwalifikacji WOD. Zatem zapraszamy już 25-go maja do Stodoły, gdzie odbędzie się WOD Warsaw Qualifier, bądźcie świadkami najlepszych selekcji na świecie.

Czemu musicie tam być? Ponieważ międzynarodowe jury, najwspanialsze ekipy europejskie dotyczące tańca w dwóch wiekowych kategoriach oraz niezapomniane emocje - właśnie to tworzy WOD Warsaw Qualifier. Pewnie marzyli Państwo, by zobaczyć na żywo zmagania wyjęte "żywcem" z takich obrazów filmowych, jak miedzy innymi: niezapomniany "Step Up".

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

O godzinie 9:00 rozpocznie się Junior Team Division, natomiast o godzinie 14:00 rozpocznie się Upper Team Division. Wstęp na wydarzenie kosztuje 90 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl