Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Wolves In The Throne Room - koncert

Wolves In The Throne Room - koncert
 
Zapowiada tym razem wielki powrót do agresywniejszych, korzennych black metalowych dźwięków.
gdzie?Klub Firlej - Ośrodek Działań Artystycznych we Wrocławiu
Grabiszyńska 56, 53-504 Wrocław
kiedy?18 listopada 2017 od 19:00
za ile?bezpłatnie

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 22-go września 2017 na wydarzenie jakim będzie pojawienie się na sklepowych półkach, dzięki nakładowi Artemisia Records, nowego albumu Wolves In The Throne Room, noszącego tytuł: "Thrice Woven". Płytę będzie promowała jesienna trasa koncertowa, w której trakcie odbędzie się również koncert w naszym kraju. Na tę imprezę zaprosimy Was już 18-go listopada 2017 roku, do wrocławskiego Klubu Firlej. Po wspaniałym występie formacji w trakcie Festiwalu Brutal Assault, nie mamy absolutnie żadnych wątpliwości, iż ten koncert, jest musem dla każdego z Was, który poszukuje w black metalu tego czegoś. A jest tym nie tylko smród siarki i odgłosy kopyt diabelskich, ale także hipnotyzująca, podszyta furią lub też nostalgią podróż do krainy niczym nieokiełznanej Natury.

Grupa znana jest z licznych dokonań instrumentalno-ambientowych. Zapowiada tym razem wielki powrót do agresywniejszych, korzennych black metalowych dźwięków. Single o tytułach: "Born From the Serpent's Eye", czy "Angrboda" tylko potwierdzają takie deklaracje.

Zespół będzie supportować pochodzący z Belgii WIEGEDOOD. Formację stworzyli byli oraz obecni członkowie AMENRA, HESSIAN i OATHBREAKER, których szczególnie drażniła wielka fascynacja muzyką black metalową. Ponieważ ile mogli grać post hardcore, czy też post metal. Jeśli jedyny i najważniejszy jest czarny metal.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00 i wstęp na nie jest bezpłatny. Zapraszamy bardzo serdecznie.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl