Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Wojtek Mazolewski Quintet - koncert

Wojtek Mazolewski Quintet - koncert
 
Sekcja rytmiczna jest tworzona przez perkusję oraz kontrabas. Taka konfiguracja wskazuje na klasycyzm, ale za instrumentami zasiadają nam niezwykli, młodzi muzycy.
gdzie?Klub Studio w Krakowie
Budryka W. 4, 30-072 Kraków
kiedy?20 listopada 2018 od 20:00
za ile?69 zł

Wojtek Mazolewski Quintet - liderem oraz założycielem tego kwintetu jest sam Wojtek Mazolewski, który na świat przyszedł w roku 1976 i jest basistą oraz kompozytorem trójmiejskim. Muzyka zespołu nosi na sobie znamiona jazzu eksperymentalnego, ale znacznie rozróżnia się od Pink Freud, lub też grających muzykę free - Freeyo. Natomiast nowe kompozycje posiadają nastrojowy, kameralny klimat, zaś piosenki łączy harmonia, większa niżeli w dotychczasowych dokonaniach. Tutaj role pierwszoplanowe są odgrywane przez saksofon oraz trąbkę, a nieco później słychać fortepian.

Sekcja rytmiczna jest tworzona przez perkusję oraz kontrabas. Taka konfiguracja wskazuje na klasycyzm, ale za instrumentami zasiadają nam niezwykli, młodzi muzycy. Koncerty w chwili obecnej są promocją ekskluzywnego, winylowego wznowienia wspaniale przyjętego albumu, pod tytułem: "Polka". Płyta jest swego rodzaju pamiętnikiem wędrowca, na której pojawiają się przystanki, jak między innymi: Paris, Bangkok, czy też Berlin. Polska natomiast potrafi połączyć nowoczesność i tradycję - muzycznie, na przykład: covery Rage Against, Nirvany, The Machine, czy Major Lazer, a także ideowo - temu wydaniu towarzyszy również specjalna graficzna oprawa, ponieważ na okładce znajduje się zdjęcie samej Małgorzaty Braunek, które wykonał - Tadeusz Rolke - mistrz fotografii.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 20-go listopada 2018 roku, do krakowskiego Klubu Studio, znajdującego się przy ulicy Budryka W. 4. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety są w cenie 69 złotych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl