Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Wojtek Justyna TreeOh! - koncert

Wojtek Justyna TreeOh! - koncert
 
Klimat ich koncertów jest nie do wymazania z pamięci, na długo jeszcze po występie.
gdzie?Stara Piwnica Klub Muzyczny
Krupnicza 15, 50-075 Wrocław
kiedy?25 października 2017 od 20:00
za ile?30 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do uczestnictwa w projekcie, pod nazwą: "Jazz na gruncie funkowym". Będzie to elektryczny ekspresyjny fusion, który wykona formacja międzynarodowa - TreeOh! Wojtek Justyna. Pochodzą oni z Holandii, a w muzyce, którą tworzą pulsuje groove funkowy, a także przewija się soul współczesny oraz blues pierwotny i afrykańskie rdzenne rytmy. Grupa wszechstronnie uzdolnionych, instrumentalistów z Europy, która dostarczy swoim słuchaczom wrażeń wręcz niezwykłych w czasie swoich koncertów.

Wielobarwne, a także przepełnione temperamentem piosenki, posiadające dynamiczną oraz porywającą rytmikę, jak również melodie nieco intrygujące, które zespół wzbogaca improwizacjami bardzo żywiołowymi oraz wartko płynącym muzycznym dialogiem, prowadzonym miedzy artystami. Klimat ich koncertów jest nie do wymazania z pamięci, na długo jeszcze po występie. Formacja na swoim koncie ma wręcz kapitalny zbiór zagranych świetnie kompozycji lidera i jednocześnie gitarzysty, które spotkać mogą Państwo na ich debiutanckim albumie, noszącym tytuł: "Definitely Something", z roku 2015. Już kilka lat zespół stara prezentować się na kontynencie europejskim, w różnych jego częściach, tak w klubach, jak i na ważnych festiwalach. Udział wzięli, dla przykładu w: Festival Jazz Delft, czy State-X New Forms (Holandia), Festiwalu Letnim Jazzowym (Kraków), Jazzmeile Thüringen (Niemcy).

W trakcie trasy koncertowej jesiennej TreeOh! Wojtek Justyna zaprezentują repertuar całkiem nowy i nie wykonywany wcześniej, który zresztą ukazany będzie na drugim krążku zespołu, w roku 2018, w marcu. Wystąpią przed Wami: na gitarze Wojtek Justyna z Polski, na basowej gitarze Daniel Lottersberger z Austrii, na perkusji Alex Bernath z Niemiec oraz na perkusjonaliach Diogo Carvalho z Portugalii.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Zatem zapraszamy serdecznie na koncert, który odbędzie się już 25-go października 2017 roku, we wrocławskiej Starej Piwnicy Klubie Muzycznym, znajdującym się przy ulicy Krupniczej 15. Wydarzenie rozpoczniemy o godzinie 20:00, natomiast bilety na nie są w cenie 30 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl