Wojciech Tremiszewski – Solo nowele

Wojciech Tremiszewski – Solo nowele
Czasami widzowie zostaną poproszeni o szczegóły charakteru postaci, a czasami o miejsce akcji, innym zaś razem o podanie temperatury sceny pierwszej oraz elementy scenografii.
Gdzie?
Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
Kiedy?
25 czerwca 2019 od 20:00
Za ile?
20 zł
Organizator
Fundacja Teatru BOTO

Wieczór „Solo nowel” składał się będzie z czterech miniaturowych spektakli improwizowanych, które będą grane tu i teraz, właściwie na oczach zgromadzonej publiki, ale bez napisanego wcześniej, jakiegokolwiek scenariusza.

Założeniem artysty jest natomiast, żeby każda z tych nowel zaczęła się od innej podanej przez publikę inspiracji. W celu uzyskania tych inspiracji zadane zostaną widowni pytania, które dotyczyć będą nadchodzącego mini spektaklu. Czasami widzowie zostaną poproszeni o szczegóły charakteru postaci, a czasami o miejsce akcji, innym zaś razem o podanie temperatury sceny pierwszej oraz elementy scenografii. Zatem różne pytania równają się różnym odpowiedzią, co skutkuje różnymi nowelami.

Od wielu lat w impro teatrze fascynuje możliwość żonglowania fabularnymi konwencjami, czy możliwości zagrania na scenie niemalże wszystkiego z pomocą umowności, absurdalnych wręcz efektów specjalnych, pantomimy, czy możliwości emocjonującej Opowieści. Tylko dzięki solowej improwizacji, jaką artysta od pewnego czasu zajmuje się, może zabrać widownię, a także siebie samego w głąb wyobraźni oraz zobaczyć, gdzie możemy wypłynąć. W spektaklu, pod tytułem: „Sam Termos” improwizowany jest jeden, długi spektakl fabularny, natomiast w „Solo nowele” jest możliwość wyładowania się w budowaniu kilku suspensów w różnorakich światach oraz konwencjach podczas jednego wieczoru.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Damy Wam troszkę sensacji, możliwe że i romansu, zwierząt, fantastyki i z całą pewnością garść śmiania się z pokręconego życia naszych bohaterów.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 25-go czerwca 2019 roku, do sopockiego Teatru Boto, znajdującego się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 54 B.Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 20 złotych. Organizatorem jest natomiast Fundacja Teatru BOTO.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl