Wodecki Twist Festiwal: SKRZYPCE
Konsekwentnie przez lata promował skrzypce oraz najwyższą wykonawczą jakość, tak w muzyce jazzowej, rozrywkowej oraz klasycznej.
Gdzie?
Opera Krakowska
Lubicz 48, 31-512 Kraków
Kiedy?
9 czerwca 2018 od 18:00
Za ile?
99 zł

Agata Szymczewska, Adam Bałdych, Mariusz Patyra oraz Grupa MoCarta będą razem występować na koncercie, pod tytułem: Wodecki Twist: Skrzypce. Będzie to pierwsza edycja festiwalu, który dedykowany jest twórczości, a także pamięci zmarłego Zbigniewa Wodeckiego. Na ten koncert festiwalowy pomysł zainspirowany został, tak pasją, jak i ogromną miłością, którymi Zbigniew Wodecki obdarzał klasyczną muzykę, a w szczególności skrzypce. Własnie od klasyki zaczęła się kariera muzyczna artysty, który swoje pierwsze kroki stawiał na scenie w charakterze muzyka orkiestrowego.

Potem pozwolił się poznać szerszej publiczności również jako świetny kompozytor i wspaniały instrumentalista, który dzięki swoim skrzypcom zyskał wielkie uznanie na estradzie rozrywkowej oraz na scenie klasycznej, kiedy łączył ze sobą różne gatunki. Instrument - przepiękny, jednak wielce wymagający - stał się znakiem rozpoznawczym Wodeckiego. Konsekwentnie przez lata promował skrzypce oraz najwyższą wykonawczą jakość, tak w muzyce jazzowej, rozrywkowej oraz klasycznej.

Na koncert zapraszamy zatem bardzo serdecznie już 9-go czerwca 2018 roku, do Krakowskiej Opery. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00, a bilety wstępu kosztują 99 złotych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl