Wodecki Twist Festiwal: Koncert dla Tomasza Stańko - Projekt „Chameleon”

Wodecki Twist Festiwal: Koncert dla Tomasza Stańko - Projekt „Chameleon”
Na naszej scenie usłyszycie Państwo zatem: Wojciecha Waglewskiego, Apostolisa Anthimosa, Ziuta Gralaka, Marcina Pospieszalskiego, czy też Piotra Wyleżoła.
Gdzie?
Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie
Pl. Św. Ducha 1, 31-023 Kraków
Kiedy?
8 czerwca 2019 od 18:00
Za ile?
79 zł

Niezwykłe wydarzenie muzyczne, które Państwu przedstawiamy to projekt, o nazwie: „Chameleon”. Jest hołdem złożonym zmarłemu w zeszłym roku Tomaszowi Stańko, który złożą muzycy, współpracujący z genialnym wręcz trębaczem. „Chameleon” jest oparty na tematach pisanych przez samego Tomasza Stańko i kompozycjach autorskich, biorących udział w nim artystów. Na naszej scenie usłyszycie Państwo zatem: Wojciecha Waglewskiego, Apostolisa Anthimosa, Ziuta Gralaka, Marcina Pospieszalskiego, czy też Piotra Wyleżoła.

Świat muzyczny w hołdzie wielkiemu Zbigniewowi Wodeckiemu - Wodecki Twist Festiwal. Po udanej bardzo dobrze edycji pierwszej festiwalu Fundacja imienia Zbigniewa Wodeckiego bardzo serdecznie zaprasza Państwa na drugą odsłonę tegoż wydarzenia. W czasie trzech dni festiwalowych, w przepięknych salach koncertowych oraz przestrzeniach, wystąpi przed Wami plejada międzynarodowych i polskich gwiazd.

Zapraszamy zatem bardzo serdecznie już 8-go czerwca 2019 roku, do krakowskiego Teatru imienia Juliusza Słowackiego, przy Placu Św. Ducha 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00, a bilety wstępu kosztują 79 złotych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl