Wodecki Symfonicznie - koncert
Utwory Zbigniewa Wodeckiego są autentycznymi evergreenami, poruszającymi, tak młodszych, jak również starszych fanów muzyki.
Gdzie?
Teatr Muzyczny Roma - Duża Scena
Nowogrodzka 49, 00-695 Warszawa
Kiedy?
5 września 2018 od 17:30
Za ile?
115 zł

Wyjątkowy koncert, wyjątkowi artyści oraz wyjątkowe utwory. Zbigniew Wodecki zdecydowanie stał się legendą piosenki polskiej. Jego niestety przedwczesna śmierć poruszyła rzesze Polaków. W zeszłym roku, na jesieni miała miejsce pożegnalna koncertowa trasa artysty, nosząca nazwę: „Twój Jubileusz”. Było to z całą pewnością cudowne wydarzenie na muzycznym rynku. Po niewątpliwym sukcesie imprezy oraz w odpowiedzi na Państwa wielkie zainteresowanie tematem zapraszamy Was do nowej odsłony koncertu.

Utwory Zbigniewa Wodeckiego są autentycznymi evergreenami, poruszającymi, tak młodszych, jak również starszych fanów muzyki. Zatem zapraszamy Państwa na wyjątkowy koncert, na którym usłyszycie największe z przebojów Mistrza w unikatowych symfonicznych wersjach. Usłyszycie, na przykład: „Lubię wracać tam gdzie byłem”, „Nad wszystko uśmiech Twój”, „Zacznij od Bacha”, czy też „Z Tobą chcę oglądać świat”. Koncert jest złożony z dwudziestu pięciu największych hitów artysty.

Utwory Mistrza wykonają natomiast: Mateusz Ziółko, czy Natalia Świerczyńska oraz Łukasz Zagrobelny i Paweł Okła, a także znany na całej kuli ziemskiej wirtuoz skrzypiec, Maestro Mariusz Patyra, który jest jedynym Polakiem, zwycięzcą Międzynarodowego Konkursu Skrzypcowego imienia Niccolo Paganini, Genua. Będzie im towarzyszyć Polska Orkiestra Filmowej Muzyki pod dyrekcją samego Maestro Przemysława Pasternaka i muzycy, którzy latami byli związani z Wodeckim. Będzie to zatem wydarzenie, na które trzeba się wybrać.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Wystąpią: Natalia Świerczyńska, Mateusz Ziółko, Mariusz Patyra, Paweł Okła, Paweł Twardoch, Łukasz Zagrobelny, Mirosław Wiśniewski, Zbigniew Stelmasiak, Jacek Skowroński, Polska Orkiestra Filmowej Muzyki, Jarosław Zawadzki, Aranżacje oraz kierownictwo muzyczne pozostaje w rękach: Jacka Skowrońskiego.

Na koncert zapraszamy Was już 5-go września 2018 roku, do warszawskiego Teatru Muzycznego Roma, na jego Dużą Sceną, znajdującego się przy ulicy Nowogrodzkiej 49. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17:30, a bilety wstępu kosztują 115 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl