Witek Łukaszewski & Sambor Dudziński - koncert

Witek Łukaszewski & Sambor Dudziński - koncert
Witek Łukaszewski i Sambor Dudziński, czyli muzyka śliczna, dynamiczna i liryczna, którą wykona Witek Łukaszewski - wokal oraz wszystkie rodzaje gitar.
Gdzie?
Kawiarnia Kmicic
Stanisława Staszica 11a, 34-500 Zakopane
Kiedy?
12 stycznia 2019 od 19:00
Za ile?
40 zł

Witek Łukaszewski i Sambor Dudziński, czyli muzyka śliczna, dynamiczna i liryczna, którą wykona Witek Łukaszewski - wokal oraz wszystkie rodzaje gitar. Jest on również bardzo charyzmatycznym wokalistą, wirtuozem gitar, autorem świetnie Wam znanej Złotej Płyty samej Maryli Rodowicz i Sambora Dudzińskiego, który to zajmuje się także wokalem i instrumentami klawiszowymi, saksofonem, czy instrumentami perkusyjnymi. Ponad to jest dwukrotnym laureatem Przeglądu Piosenki Aktorskiej.

Zatem zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert, podczas którego usłyszycie połączenie przepięknych melodii oraz poetyckich tekstów i show przepełnionego dobrym humorem. Koncert odbędzie się już 12-go stycznia 2019 roku, w zakopiańskiej Kawiarni Kmicic, znajdującej się przy ulicy Stanisława Staszica 11 a. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 40 złotych.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl