Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Wintersun - koncert

Wintersun - koncert
 
Fińska aura, urokliwa przyroda, Kraina Tysiąca Jezior, niekończąca się zima oraz senne marzenia, gotujące się w człowieku emocje stanowią czołowe inspiracje dla aranżacji Wintersun.
gdzie?Progresja Music Zone - Duża Scena (Main Stage)
Fort Wola 22, 01-258 Warszawa
kiedy?11 września 2017 od 18:30
za ile?80 zł
organizatorKnock Out Productions

Knock Out Productions ma zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do udziału w trzech koncertach fińskiej grupy Wintersun, która w tym sezonie odwiedzi Polskę. Fińska grupa zaplanowała w Polsce koncerty, podczas których promować będą swój najnowszy album zatytułowany „The Foreast Season”. Album zawiera materiał inspirowany dziełem Vivaldiego „Czterema Porami Roku” i ukaże się dzięki zaangażowaniu Nuclear Blast Records.

Muzycy zaplanowali aż trzy koncerty w Polsce. 11 września wystąpią na warszawskiej scenie przy ulicy Fort Wola 22. Duża scena w Progresji Music Zone od godziny 18:30 zarezerwowana będzie wyłącznie dla formacji Wintersun.

WINTERSUN z Finlandii to symfoniczny, epicki, melodyjny death metal, w stu procentach power metal. Słuchając Wintersun można dostrzec wpływ wyjątkowej aury fińskich krajobrazów, które z pewnością odpowiednio nastroiły muzyków i pozwoliły stworzyć fascynujące muzyczne opowieści, oscylujące wokół mocnych i przenikliwych metalowych dźwięków. Charakterystyczne, klimatyczne fińskie krajobrazy na pewno mają udział w snuciu fascynujących opowieści i przeróżnych niezwykłych historii, a wszystko to w asyście metalowych brzmień. Na pewno taki wpływ mają na Jariego Mäenpää, który przejął rolę mózgu kapeli powstałej w Helsinkach, w 2003 roku. Przez wiele lat współpracował z folkowo-metalową kapelą o nazwie Ensiferum.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Fińska aura, urokliwa przyroda, Kraina Tysiąca Jezior, niekończąca się zima oraz senne marzenia, gotujące się w człowieku emocje stanowią czołowe inspiracje dla aranżacji Wintersun. Kompozycje kapeli to rozbudowana, falująca pod względem emocji i aury linia melodyczna, pełna orkiestracji oraz baśniowo cudnych melodii. Wydaje się, że Tim Burton mógłby wiele z tych kompozycji wykorzystać w swoich filmach, szczególnie tych animowanych.

Finowie w Polsce promują trzeci album zatytułowany "The Forest Season". Płyta miała premierę w 2017 roku, w lipcu. "The Forest Season" w niepełną godzinę snuje opowieść o czterech sezonach pogodowych. Serdecznie zapraszamy na death metalową ucztę.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl