Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

WILD HUNT LIVE - niepowtarzalne widowisko zespołu Percival! - koncert

WILD HUNT LIVE - niepowtarzalne widowisko zespołu Percival! - koncert
 
Pozwoli to słuchaczom, aby przenieść się na pogranicze świata średniowiecza, fantasy, walecznych wojów oraz wypraw Wikingów.
gdzie?A2 - Centrum Koncertowe
Góralska 5, 53-610 Wrocław
kiedy?6 października 2017 od 20:00
za ile?60 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie formację Percival, która jest świetnie znana pośród miłośników słowiańskiej kultury oraz gier. To współtwórca dźwiękowej ścieżki do znanej na świecie, a także kultowej gry, noszącej tytuł: "The Witcher: Wild Hunt". W trakcie koncertu zaprezentują piosenki, pochodzące ze składanki, pod tytułem: "Wild Hunt", w mieście Wrocław. Serdecznie Państwa zatem zapraszamy do Koncertowego Centrum A2, które znajduje się przy ulicy Góralskiej 5, już 6-go października 2017 roku.

To widowisko będzie uświetnione artystyczną oprawą Teatru AVATAR, a także świetną scenografią oraz iluminacją. Zobaczą Państwo również wizualizacje, które nawiązują do gry. Formacja, w czasie koncertu ubrana będzie w stroje, które są rekonstrukcją odzieży pochodzącej z okresu średniowiecza, natomiast repertuar wykonany zostanie na starych instrumentach, których brzmienie jest znane doskonale wszystkim fanom gry.

Wzbogacimy koncert o graficzną oprawę - to wspaniała gratka dla wszystkich fanów oraz graczy sagi Sapkowskiego, jak również koneserów folkowej muzyki, która inspirowana jest kulturą, historią oraz dawną wiarą Słowian. Pozwoli to słuchaczom, aby przenieść się na pogranicze świata średniowiecza, fantasy, walecznych wojów oraz wypraw Wikingów.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

W trakcie koncertu można będzie usłyszeć piosenki wykorzystane w dźwiękowej ścieżce, w oryginalnej wersji. Zespół je współtworzył jedynie dla celów gry.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl