Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Wilanów Jazz 2017

Wilanów Jazz 2017
 
Dystans między artystą a publicznością zostanie mocno skrócony, dzięki czemu atmosfera stanie się bardzo przyjazna, prawie rodzinna.
gdzie?Muzeum Plakatu w Wilanowie Oddział Muzeum Narodowego w Warszawie
Kostki-Potockiego S. 10/16, 02-958 Warszawa
kiedy?30 lipca 2017 od 19:00

Festiwal Wilanów Jazz All Stars odbywa się już od 5-ciu lat. Nadszedł więc zatem czas najwyższy, by w końcu dodać mu trochę świeżości i wprowadzić małe zmiany, począwszy od nazwy, która stała się już tradycją, ale jest lekko pompatyczna. Nazwę skrócono do Wilanów Jazz. Wciąż na festiwalu prezentować się będą gwiazdy odkryte dawno temu oraz i te dopiero wschodzące, jednakże formuła koncertowa będzie zupełnie inna.

Dystans między artystą a publicznością zostanie mocno skrócony, dzięki czemu atmosfera stanie się bardzo przyjazna, prawie rodzinna. W tym roku zadowolony będzie zarówno wytrawny jazzfan jak i entuzjasta nie tylko synkopowanej muzyki.

30 lipca 2017 roku od godziny 19:00 zapraszamy do Muzeum Plakatu w Wilanowie Oddział Muzeum Narodowego w Warszawie. W tym roku specjalnie dla festiwalu Wilanów Jazz, wystąpi fenomen wśród młodych pianistów- Łukasz Ojdana, który zadebiutuje, prezentując swój solowy projekt.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Serdecznie zapraszamy!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl