Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Wigilia Kapitańska Sztorm Grupy

Wigilia Kapitańska Sztorm Grupy
 
To czas spotkań wszystkich żeglarzy, motorowodniaków, wielbicieli przygód a także wszystkich sympatyków Sztorm Grupy, nie brakuje również innych, ciekawych postaci.
gdzie?Korsarz Tawerna Żeglarska
Gostyńska 45, 01-165 Warszawa
kiedy?14 grudnia 2017 od 19:00
za ile?bezpłatnie

Mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa na niezapomniany, jedyny i niepowtarzalny wieczór wigilijny, jakim jest Wigilia Kapitańska. To czas spotkań wszystkich żeglarzy, motorowodniaków, wielbicieli przygód a także wszystkich sympatyków Sztorm Grupy, nie brakuje również innych, ciekawych postaci.

Startujemy równo o godzinie 19:00, na początek jak na Wigilię przystało będzie barszczyk, będzie śledzik, chleb ze smalcem a przede wszystkim- świetne towarzystwo. Następnie kwadrans przed godziną 20.00 przejdziemy do podsumowania roku 2017 oraz do opowieści, co planujemy w roku 2018. Krótko, ale konkretnie i na temat! O godzinie 20:00 scenę przejmuje Roman Roczeń, który wprowadzi nas do zaczarowanego świata muzyki żeglarskiej. To będzie niepowtarzalny wieczór! Musicie tam być. To jest taki wieczór, podczas którego nie może zabraknąć nikogo!

Zapraszamy serdecznie, gdzie?- Korsarz Tawerna Żeglarska, 14 grudnia, godzina 19:00, wstęp bezpłatny.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl