Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Wielki Koncert Sylwester z Dwójką w Zakopanem

Wielki Koncert Sylwester z Dwójką w Zakopanem
 
Wśród prowadzących ten wyjątkowy koncert zobaczymy cepry: Marcelinę Zawadzką w parze z Tomaszem Kammelem oraz Górali: Halinkę Młynkovą w duecie ze Stanisławem Karpielem- Bułecką.
gdzie?Dolna Rówień Krupowa
Aleja 3 Maja, Zakopane
kiedy?31 grudnia 2016 od 20:00

Sylwester z Dwójką! Wielki Sylwestrowy Koncert, która organizuje miasto Zakopane i TVP2! Mamy przyjemność zaprosić wszystkich chętnych wielkich wrażeń do Zakopanego oraz przez ekrany telewizorów TVP2 na niezapomnianego Sylwestra. Koncert rozpocznie się o godzinie 20.00 na Dolnej Równi Krupowej w Zakopanem! Patronat medialny nad imprezą sprawują: Radio ZET, Interia oraz se.pl.

Rozbrzmiewać będą największy hity ostatniego roku, zapadające w pamięć evergreeny, które rozpalały kilka pokoleń. Zabrzmią niezapomniane przeboje, takie jak: "Statki na niebie" zespołu De Mono, Maryla Rodowicz zaśpiewa "Małgośkę" czy "Niech żyje bal", usłyszymy także "It's my live", "To nie ja byłam Ewą", "Mama mia" oraz "Dancing Queen" i ponadczasowy "Dziwny jest ten świat" a ponadto wiele innych zachwycających utworów.

Wśród prowadzących ten wyjątkowy koncert zobaczymy cepry: Marcelinę Zawadzką w parze z Tomaszem Kammelem oraz Górali: Halinkę Młynkovą w duecie ze Stanisławem Karpielem- Bułecką. Za kulisami usłyszmy niezawodnego dziennikarza Radia ZET, Damiana Michałowskiego. Impreza odbędzie się w niezwykle urokliwym miejscu z którego podziwiać możemy Giewont, centrum miasta Zakopane, Dolna Rówień Krupowa. W tym miejscu niejednokrotnie odbywały się wielkie imprezy kulturowe, koncerty czy festiwale na wielką skalę, które przyjmowały kilkudziesięciotysięczną publiczność. Za sprawą TVP w sylwestrową noc, Dolna Rówień Krupowa zamieni się w największy taneczny parkiet Europy.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

Jeśli chodzi o taniec, rola wodzireja jak i najlepszego nauczyciela przypadła w udziale tancerzowi- Stefano Terrazzino. Choreografia Koncertu Sylwestrowego pozostała w rękach niezastąpionego Agustina Egurroli i jego niezwykle utalentowanych tancerzy. Ta wspaniała grupa zaprosi nas do wspólnego tańca brazylijskiej samby, amerykańskiego jive'a, walca czy rock n’rolla. Pojawi się również taniec góralski. Motyw Podhala pojawi się także w scenografii, muzyce, nie zabraknie góralskich kostiumów.

Tuż obok sylwestrowej sceny, stanie centrum w którym za pomocą mediów społecznościowych, takich jak: Facebook, Instagram czy Twitter, będzie można wziąć udział w zabawach i konkursach specjalnie przygotowanych na tę okazję. Najlepsze imprezowe fotki i komentarze trafią na antenę. Blogerzy wraz z vlogerami, będą podsumowywać 2016 rok z perspektywy autorskiej. Zapraszamy na Dolną Rówień Krupową przy Alei 3 Maja w Zakopanem.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl