Wielki Finał Brave Kids Reunion. Wrocław 2019 - koncert

Wielki Finał Brave Kids Reunion. Wrocław 2019 - koncert
Młodzieżowi oraz dziecięcy artyści z kilku państw na świecie, którzy posiadają niezwykłe wręcz talenty, przygotowują specjalnie dla Was spektakl na bardzo wysokim poziomie artystycznym.
Gdzie?
Teatr Polski we Wrocławiu
Zapolskiej G. 3, 50-032 Wrocław
Kiedy?
7 lipca 2019 od 16:00 do 17:00
Za ile?
30 zł
Organizator
Stowarzyszenie Kultury Teatralnej "Pieśń Kozła"

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na Wielki Finał imprezy Brave Kids Reunion. Wystąpią przed Wami największe talenty pochodzące z całej kuli ziemskiej na scenie wrocławskiego Teatru Polskiego. Zobaczcie Państwo zatem finałowy pokaz, który będzie miał miejsce już 7-go lipca 2019 roku, przy ulicy Zapolskiej G. 3. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17:00, a bilety wstępu kosztują 30 złotych, zaś organizatorem jest Stowarzyszenie Kultury Teatralnej, o nazwie: "Pieśń Kozła".

Młodzieżowi oraz dziecięcy artyści z kilku państw na świecie, którzy posiadają niezwykłe wręcz talenty, przygotowują specjalnie dla Was spektakl na bardzo wysokim poziomie artystycznym. Sztuka tutaj łączy się ze światowymi kulturami, a nowoczesność z tradycją.

Nasz projekt, o nazwie: Brave Kids Reunion jest kontynuacją, następną fazą rozwoju edukacyjno-artystycznego programu Brave Kids, jaki jest realizowany dzięki Stowarzyszeniu Teatralnej Kultury ("Pieśń Kozła"), od roku 2009. W granicach projektu zaproszonych zostało trzydziestu-czterech najzdolniejszych artystów, pochodzących z pięciu państw, jak: Gruzja, Nepal, Polska, Iran i Uganda. Artyści wiele razy uczestniczyli w projekcie, a doświadczenie utwierdziło ich tylko w przekonaniu, żeby rozwijać swe talenty artystyczne. Od tamtej pory z artyści dziecięcy zdołali wyrosnąć na profesjonalistów, występujących regularnie na scenach, tak u siebie w państwie, jak również poza jego granicami. Artyści Reunion są wyspecjalizowani zarówno w muzyce, na przykład muzycy z formacji Zahessi (Gruzja), czy z miasta, pod nazwą: Qazvin (Iran), a także w tańcu - tancerki oraz tancerze, którzy prezentują swą spuściznę narodową w barwnych strojach.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Artyści prowadzą nas ku magicznemu światu brzmień, które płyną z instrumentów antycznych gruzińskich i perskich. Zachwycą Was śpiewem polifonicznymi i wykonają tradycyjne pieśni w swych narodowych językach. Natomiast tancerki z zespołu New Delhi, chociaż na co dzień zamieszkują najbiedniejsze części w swoim mieście, a dzięki świetnej organizacji Sarvam posiadły wszelakie tajniki niezwykle precyzyjnych i dostojnych klasycznych indyjskich tańcy, jak między innymi: Kathak czy Bharatanatjam. Natomiast najzdolniejsi tancerze oraz tancerki pochodzący z domu dziecka (Katmandu) zabiorą Was do świata nepalskich symboli, jak również subtelnych gestów. Nie mogłoby zabraknąć też nowoczesnych elementów, które są tak bliskie młodemu pokoleniu, na przykład: sztuk akrobatycznych, które wręcz zapierają dech w piersi, tańcy breakdance i hip-hopu. W czasie finału wydarzenia doświadczymy piękna, które płynie z precyzji oraz oszałamiających dziecięcych talentów i artystów młodzieżowych z 5 odległych krajów. Również zobaczą Państwo to co wzrusza najbardziej w każdym tego typu spektaklu - przyjaźń, pasję, czy tez radość płynące z pracy wspólnymi siłami.

Oglądając pokaz, zobaczycie jak dużo dobra istnieje jeszcze na świecie, zaś my dorośli, żeby je pielęgnować, wystarczy, iż stworzymy przestrzeń, do spotkań dzieci oraz oddamy im głos. Usłyszcie głos młodzieży i dzieci z Polski, Gruzji, Ugandy, Nepalu oraz Iranu w Polskim Teatrze we Wrocławiu. Zobaczcie Finał imprezy: Brave Kids Reunion!

Kupując bilety na Finał Brave Kids spełniacie Państwo marzenia dzieciaków pochodzących z najbiedniejszych części kuli ziemskiej. Przychód całkowity ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na pokrycie kosztów wycieczek dzieci i młodzieży.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl