Wielkanocne Radowanie - Koncert Gitarowy
W roli wykonawców wystąpią artyści ściśle związani z Zakopanem, ale nie tylko.
Gdzie?
Dom Rekolekcyjny Górka
Ks. Kaszelewskiego K. 9, 34-500 Zakopane
Kiedy?
29 kwietnia 2018 od 18:00 do 21:00

Jak mamy już w zwyczaju w ostatnią niedzielę kwietnia, co tym razem oznacza 29-go zaprosimy Państwa bardzo serdecznie na wydarzenie, odbywające się w granicach Spotkań Ignacjańskich ze Sztuką. Teraz będzie to koncert klasycznej muzyki, pod tytułem: Wielkanocne Radowanie. W roli wykonawców wystąpią artyści ściśle związani z Zakopanem, ale nie tylko. Nie do końca wiadomo jak nazwać całkowity skład, czy jest to gitarowy kwintet, ponieważ gitara to instrument wiodący, czy może smyczkowy kwartet z gitarą. Wykonawcami zaś są studenci z Krakowskiej Akademii Muzycznej.

W skład zespołu wchodzą: Jakub Bachleda-Szeliga, który gra na gitarze, Gabriela Kawecka gra natomiast na skrzypcach, Anna Gęgotek również skrzypce, Gabriela Szczepaniak gra na wiolonczeli i Joanna Kapusta, która z kolei gra na altówce.

Na koncert zapraszamy bardzo serdecznie już 29-go kwietnia 2018 roku, do Zakopanego, Domu Rekolekcyjnego Górka, znajdującego się przy ulicy Ks. Kaszelewskiego K. 9. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl