Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Wieczór z Poezją Śpiewaną, gwiazda wieczoru - Jurek Bożyk

Wieczór z Poezją Śpiewaną, gwiazda wieczoru - Jurek Bożyk
 
Tradycyjnie już, odbędzie się śpiewogranie, ale dodatkowo przygotowaliśmy dla Państwa niespodziankę, jaką jest koncert w wykonaniu wspaniałego artysty Jerzego Michała Bożyka!
gdzie?Klub Studencki Żaczek w Krakowie
Al. 3 Maja 5, 30-063 Kraków
kiedy?10 czerwca 2017 od 20:00
za ile?bezpłatnie

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do Klubu Studenckiego Żaczek w Krakowie na 3-cią edycję Studenckiego Wieczoru z Poezją Śpiewaną. To wspaniała okazja na spędzenie wieczoru dla tych, którzy są miłośnikami poezji śpiewanej. Tradycyjnie już, odbędzie się śpiewogranie, ale dodatkowo przygotowaliśmy dla Państwa niespodziankę, jaką jest koncert w wykonaniu wspaniałego artysty Jerzego Michała Bożyka!

Jeżeli nieobcy wraz ze swoją muzyką, są Ci: Jacek Kaczmarski, Robert Kasprzycki, Marek Grechuta czy SDMu i masz marzenie, by uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu i stać się współtwórcą kultury w Krakowie, koniecznie musisz tam być! Jeśli Twoją inspiracją jest twórczość bardów,a ponad to lubisz śpiewać, Klub Studencki Żaczek, czeka właśnie na Ciebie. Pierwszą częścią wieczoru, będzie koncert wybitnej osobistości. Artysta znany jest nie tylko w Krakowie, znają go również uczestnicy festiwalu YAPA, promotor jazzu w Polsce jak i bluesa- Jerzy Bożyk.

Druga część wieczoru, to wspaniała możliwość wzięcia udziału w śpiewograniu, wydarzenie jest otwarte dla każdego chętnego. Jest to niebywała możliwość integracji zarówno podczas wspólnego śpiewania, jak i grania. Duży ekran wyświetli zarówno tekst, do śpiewania, ale także pojawią się akordy gitarowe, co daje możliwość wszystkim grającym na gitarze, wykonywanie piosenek.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Bierzcie swoje gitary i przyjeżdżajcie do Krakowa, by razem stworzyć krakowską kulturę studencką. Poza gitarami, mile widziany jest także udział innych instrumentów, niewielkich instrumentów perkusyjnych, kazoo, harmonijek ustnych, ukulele czy instrumentów dętych. Zapraszamy już 10 czerwca 2017 roku do Krakowa do Klubu Studenckiego Żaczek na wspólną zabawę.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl