Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Wieczór z piosenkami Louisa Armstronga w Sopocie

Wieczór z piosenkami Louisa Armstronga w Sopocie
 
Michał Pijewski jest miłośnikiem Louisa Armstronga, ponadto posiada umiejętność śpiewania i grania jak sam Satchmo.
gdzie?Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
kiedy?14 października 2017 od 20:00
za ile?45 zł

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do Teatru Boto w Sopocie na iście wyjątkowe spotkanie z piosenkami wybitnego Louisa Armstronga w dniu 14 października 2017 roku od godziny 20:00. Do muzycznego świata Louisa Armstronga zaprasza wszystkich Michał Pijewski.

Pijewski jest jedną z tych osób, które z powodzeniem grają i śpiewają blisko 60 piosenek Armstronga , począwszy od kawałków nagranych w Chicago- "Hot Five" oraz "Hot Seven" skończywszy na tych, które pochodzą z Louis Armstrong And His All Stars, gdzie bez wątpienia króluje niezapomniany kawałek pod tytułem "What A Wonderfull World" i "Ramona".

Pijewski występował w Polsce, odwiedził również Niemcy, Hiszpanię, Francję, a także scenę polonijną w Chicago. na swoim koncie ma kilka nagranych płyt z grupami, grającymi muzykę jazzową, jak również muzykę swingującą, która wprost porywa do tańca i zabawy.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Michał Pijewski (cl, voc) jest absolwentem średniej szkoły muzycznej w Warszawie imienia Elsnera- klasa klarnetu, rok 1991. Pianista i trębacz. Z końcem lat osiemdziesiątych zaczął grać z różnymi składami muzycznymi,takimi jak na przykład: "Old Traditional Jazz Band" czy "Jacek Gerek Band". W roku 1998 stworzył własny zespół o nazwie "The Vastle Band", dziś nazywający się "The Crazy Band". Michał Pijewski jest miłośnikiem Louisa Armstronga, ponadto posiada umiejętność śpiewania i grania jak sam Satchmo.

Wystąpią:
- wokalista, pianino, klarnet: Michał Pijewski
- na kontrabasie zagra: Andrzej Owczynnikow
- na perkusji zagra: Jerzy Więckowski
- banjo i gitara: Marek Słoma Słomiński

Cena biletu: 45 zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl