Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Wieczór z kuchnią i muzyką francuską - Piątkowe Koncerty

Wieczór z kuchnią i muzyką francuską - Piątkowe Koncerty
 
Wrażeń muzycznych, a zwłaszcza tych niesamowitych dostarczą nam Piotr Plichta i Leszek Muchowiecki.
gdzie?Zatoka Sztuki
Al. Franciszka Mamuszki 14, 81-759 Sopot
kiedy?17 listopada 2017 od 19:00 do 22:00
za ile?bezpłatnie
organizatorMCKA Zatoka Sztuki Sopot

Mamy dla Państwa specjalną niespodziankę. Przeniesiemy Was tym razem do jakże romantycznego kraju jakim jest Francja. Przygotujemy dla Was kulinarne oraz muzyczne rarytasy. Ten wspaniały, piątkowy wieczór zostanie opatrzony koncertem z muzyką francuską, ale również menu przygotowanym specjalnie na tę okazję, w którym królują same smakołyki.

Wrażeń muzycznych, a zwłaszcza tych niesamowitych dostarczą nam Piotr Plichta i Leszek Muchowiecki. Zatem wieczór z francuską piosenką w oryginalnym języku, a także w języku polskim to z pewnością nasycone przepięknymi emocjami utwory, przede wszystkim pochodzące z dorobku artystycznego Jacquesa Brela. Jest to swego rodzaju podróż po świecie wspaniałym, pełnym miłości, która posiada różne oblicza, wzruszającej, napełniającej nas refleksją, uspokajającej, przynoszącej ból, radującej serca, ale głównie nadającej sens naszemu życiu.

Utwory usłyszą Państwo przy francuskim akompaniamencie tworzonym przez pianino i akordeon. Wykonaniem zajmie się Leszek Muchowiecki, który zagra na akordeonie właśnie. Był on również akompaniatorem w przedstawieniu, pod tytułem: "Fado" (Teatr Wybrzeże). Kolejnym wykonawcą jest Piotr Zapadka, który z kolei zagra na pianinie (Teatr Miejski, Gdynia - Scena Letnia i Scena Sam). Natomiast zaśpiewa dla Państwa Piotr Plichta, który występował w Teatrze Muzycznym miasta Gdyni, w Teatrze Miejskim, także w Teatrze Polskim miasta Szczecin. Jest on również półfinalistą z programu TVN - Mam Talent.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 17-go listopada 2017 roku, do sopockiej Zatoki Sztuki, znajdującej się przy Alei Franciszka Mamuszki 14. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, zakończy o 22:00, a wstęp jest bezpłatny.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl