Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Wieczór z Jackiem Wójcickim

Wieczór z Jackiem Wójcickim
 
Każdy z jego koncertów to wydarzenie, które na długo zostaje w pamięci odbiorcy.
gdzie?Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu
Solna 1, 78-100 Kołobrzeg
kiedy?29 września 2017 od 19:00

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu ma zaszczyt zaprosić na niezwykły koncert, któremu patronować będzie Jacek Wójcicki. Na scenie przy ulicy Solnej 1 pojawi się tenor Jacek Wójcicki w towarzystwie Orkiestry Filharmonii Koszalińskiej, pod batutą Rafała Kłoczki.

Artysta, Jacek Wójcicki od wielu już lat zajmuje na rynku muzycznym w Polsce wyjątkową pozycję. Los obdarował go aktorskim talentem oraz głosem o charakterystycznej barwie tenorowej. Wójcicki bez trudu porusza się po różnych gatunkach oraz stylach muzycznych. Każdy z jego koncertów to wydarzenie, które na długo zostaje w pamięci odbiorcy. Niepowtarzalna sceniczna osobowość artysty kreuje barwne, przeplatane kontrastami, brawurowe widowisko.

Piotr Skrzynecki, legendarny założyciel Piwnicy pod Baranami oraz wieloletni dyrektor kabaretu zapowiadając Jacka Wójcickiego mówił o nim, że to fascynujący demon wesołej oraz smutnej piosenki. Od tych lat niewiele się zmieniło. Artysta nadal jest równie demoniczny oraz rozmiłowany w kontrastach. Ceni to co wypełnione komizmem i splata to spójnie z tym co liryczne. Dzisiaj, podobnie jak wtedy, podczas debiutu warto posłuchać tego co ma do powiedzenia i podziwiać.

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

Jacek Wójcicki występuje na scenie wspólnie z najjaśniejszymi gwiazdami polskiego teatru, opery, kabaretu. Są to, między innymi: Grażyna Brodzińska, Małgorzata Walewska czy Beata Rybotycka, z którą artysta stworzył autorski recital. Jacka Wójcickiego usłyszeć można w takich projektach jak: „Nieszpory Ludźmierskie” oratorium Jana Kantego Pawluśkiewicza oraz „Woła nas Pan” oratorium Włodzimierza Korcza.

Artysta realizuje się także jako aktor. Jacek Wójcicki jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Występował w filmie S.Spielberga „Lista Schindlera”, w filmie M. Łazarkiewicza „Ostatni dzwonek” oraz serialach „Urwisy z Doliny Młynów”, „Dzieci z Doliny Młynów”, a także w wielu programach telewizyjnych. Była to niezapomniana rola Pana Jacka w niezwykłym „Kabarecie Olgi Lipińskiej” oraz udział w galach Zbigniewa Górnego. Jacek Wójcicki wykreował również niezapomnianą, charakterystyczną postać imć Pana Tenorka – bohatera dziecięcych programów Telewizji Polskiej.

Serdecznie zapraszamy do Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu. Tu 29 września, punktualnie o 19:00 na scenie pojawi się Jacek Wójcicki w asyście Orkiestry Filharmonii Koszalińskiej!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl