Wieczór z Bajki - Warszawa

Wieczór z Bajki - Warszawa
Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert znanych oraz uwielbianych utworów z animowanych filmów Walta Disneya, ale nie tylko.
Gdzie?
Ośrodek Kultury Ochoty w Warszawie
Grójecka 75, 02-094 Warszawa
Kiedy?
6 października 2018 od 18:00
Za ile?
40 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert znanych oraz uwielbianych utworów z animowanych filmów Walta Disneya, ale nie tylko. Piosenki przepięknie napisane, śpiewane przez bardzo charakterystyczne postaci i bardzo zróżnicowane, jak również doceniane przez krytyków (liczne zostały nagrodzone Oscarem), a także z przekazem uniwersalnym, tak dla młodego, jak również starszego widza. Znajdziemy w tym repertuarze, między innymi: "Małą Syrenkę", "Toy Story", "Księżniczkę i Żabę", "Alladyna", "101 Dalmatyńczyków", "Piękną i Bestię", "Dzwonnika z Notre Dame", czy też "Księgę Dżungli". Przy fortepianie usiądzie Wioletta Fluda. Wydarzenie jest przeznaczone dla widzów od czwartego roku życia, a także dla dorosłych.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 6-go października 2018 roku, do warszawskiego Ośrodka Kultury Ochoty, znajdującego się przy ulicy Grójeckiej 75. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00, a bilety wstępu kosztują 40 złotych.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl