Wieczór Sylwestrowy - Balkan Fever Party

Wieczór Sylwestrowy - Balkan Fever Party
Brzmienie zespołu jest połączeniem bałkańskiego i słowiańskiego folku i hiszpańskiego flamenco, co wywołuje jakże żywą potrzebę ruchu fizycznego.
Gdzie?
Teatr Syrena
Litewska 3, 00-589 Warszawa
Kiedy?
31 grudnia 2019 od 18:30
Za ile?
170 zł

To, że ludzie będą mogli sobie usiąść, jednak niekoniecznie będą chcieli jest pewniakiem. Nie trzeba tego mówić głośno nikomu, a zwłaszcza publice, która ciągle odwiedza scenę muzyczną Teatru Syrena. Polsko-czeska formacja Magdy Navarrete - Caravana Banda pomoże Państwu ze swą największą bałkańską przyjemnością. Spektaklo-koncerto-widowisko jest nowym dziełem formacji, która od pięciu lat swojego istnienia jeździ po całej kuli ziemskiej zachwycając niezmiennie publiczność, między innymi w Dublinie.

Występ Caravany Bandy w trakcie Dublin Fringe Festiwal był oszałamiający wręcz oraz hipnotyzujący. Brzmienie zespołu jest połączeniem bałkańskiego i słowiańskiego folku i hiszpańskiego flamenco, co wywołuje jakże żywą potrzebę ruchu fizycznego. Nie możecie się Państwo nie uśmiechać, kiedy ich słuchacie. Nie możecie również unikać tańczenia razem.

Caravana Banda specjalizują się w opowiadaniu różnych historyjek w wielu językach. Podczas koncertu opowiedzą ich całe mnóstwo, bo aż dwanaście. Magda Navarrete - wokalistka zespołu, od wielu już lat wytrwale stąpa po gruncie stylu World Music, w swych spektaklach potrafi tworzyć różne, mocno zaskakujące dramaturgiczne i muzyczne performanse. Orkiestra dęta bałkańska oraz elementy tańca flamenco, nawet taniec na stole, są jedynie namiastką tego, co zostało przygotowane przez artystów dla Państwa w ten niezwykły wieczór Sylwestrowy.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl