Wieczór na Broadwayu - Agata Walczak i Goście - koncert

Wieczór na Broadwayu - Agata Walczak i Goście - koncert
To będzie jakże klimatyczny koncert, który wykonają artyści sceny polskiej muzycznej - Macieja Podgórzaka, Agaty Walczak i Andrzeja Sienkiewicza.
Gdzie?
Oliwski Ratusz Kultury
Opata Rybińskiego J. 25, 80-320 Gdańsk
Kiedy?
23 listopada 2019 od 19:00
Za ile?
25 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na muzyczne spotkanie z największymi sławami sceny światowej musicalowej. W trakcie koncertu artyści specjalnie dla Państwa zaprezentują songi, jakie podbiły serca publiki na całej kuli ziemskiej. To będzie jakże klimatyczny koncert, który wykonają artyści sceny polskiej muzycznej - Macieja Podgórzaka, Agaty Walczak i Andrzeja Sienkiewicza.

Od wielu już lat Agata Walczak związana jest z trójmiejską muzyczną sceną. Teraz jest Asystentką (Wydział Wokalno-Aktorski na gdańskiej Akademii Muzycznej). Jej wykonania są niezwykłe i ukazują wielką wrażliwość, jaką w sobie posiada, zaś swą formą zapraszają do światku broadwayowskich spektakli.

Gościnnie na koncercie wystąpią: Andrzej Sienkiewicz grający na pianinie, Maciej Podgórzak jest aktorem-wokalistą, który jest związany na co dzień z Muzycznym Teatrem imienia D. Baduszkowej (Gdynia).

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 23-go listopada 2019 roku, do gdańskiego Oliwskiego Ratusza Kultury, znajdującego się przy ulicy Opata Rybińskiego J. 25. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 25 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl