Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Wieczór Brazylijski: Amilcar Batista Cruz - koncert

Wieczór Brazylijski: Amilcar Batista Cruz - koncert
 
Skromność, ciepło oraz talent emanujące z jego duszy i serca dają efekt niepowtarzalny.
gdzie?Teatr Studio Buffo
Marii Konopnickiej 6, 00-941 Warszawa
kiedy?9 września 2017 od 19:00
za ile?100 zł

W Warszawie odbędzie się Pierwszy Brazylijski Wieczór. Zagra dla Państwa wówczas Amilcar i zespół w Teatrze Studio Buffo - najlepszym muzycznym teatrze. Już 9 września 2017 roku, od godziny 19:00, natomiast bilety na koncert kosztują 100 złotych.

Przedstawiamy Państwu Amilcar Batista Cruz'a, który przyszedł na świat w Brazylii, Rio de Janeiro. Dorastał w muzycznej rodzinie i już od dziecka zakochał się w muzyce. Tym samym mając lat zaledwie osiem zainteresowała go gitara i rozpoczął naukę na tym właśnie instrumencie. Gra artysty potrafi słuchaczy wzruszyć, czasem do łez, nadaje klimat miejscom, w którym gra oraz pobudza wyobraźnię w niezwykły sposób.

Poza tym urzeknie Was swą techniką, muzykalnością, biegłością gry i wielką wrażliwością. A technika gry gitarzysty jest wręcz niezwykła, bo stanowi połączenie jazz style, brazilian style oraz flamenco. Sprawia to razem, że styl ten jest niesamowicie oryginalny i urzekający. Skromność, ciepło oraz talent emanujące z jego duszy i serca dają efekt niepowtarzalny.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Amilcar razem ze swą grupą, którą tworzą: basowy gitarzysta, perkusista, saksofonista, skrzypaczka, a także świetny konferansjer Maciej Januszko, zapraszają Państwa na brazylijskie rytmy, do świata muzyki brazylijskiej oraz tegoż tańca. Scena zaś należała będzie prócz muzyków, do tancerzy z formacji.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl