Wieczór Baśni w Sopocie
Wieczór Baśni jest spotkaniem, a raczej warsztatami gawędziarko-twórczymi dla dzieci w przedziale wiekowym 3-10 wraz z rodzicami i opiekunami.
Gdzie?
Filia 5 "Koc i Książka"
Kazimierza Wielkiego 14, 81-729 Sopot
Kiedy?
17 września 2019 od 17:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Sopocka Biblioteka

Filia 5 "Koc i Książka" wraz z Sopockimi Domami Sąsiedzkimi mają przyjemność zaprosić Państwa na wspólny Wieczór Baśni- to jest spotkanie, a raczej warsztaty gawędziarko- twórcze dla dzieci w przedziale wiekowym 3-10 wraz z rodzicami i opiekunami. Są to warsztaty rodzinne.

Warto jednak pamiętać, że aby wziąć udział w warsztatach wcześniej należy się na nie zapisać wysyłając swoje zgłoszenie na adres e- mail:filia5@mbp.sopot.pl.

Agata Półtorak jest nauczycielem nauczania początkowego. Większa część jej życia zawodowego związana jest z dziećmi, literaturą dziecięcą oraz z różnymi formami plastycznej twórczości. Jest autorką oraz ilustratorką książek dla dzieci, prowadzi zajęcia twórcze i plastyczne, a kilka ostatnich lat poświęciła także na bajarstwo. Podczas warsztatów gawędziarskich zorganizowanych dla dzieci będzie opowiadała baśnie z różnych zakątków świata- technika teatru Kamishibai bądź żywej gawędy ubarwionej dźwiękami najróżniejszych instrumentów.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Zapraszamy serdecznie już 17 września 2019 roku do Sopotu do Filii 5 "Koc i Książka" przy ul. Kazimierza Wielkiego 14 o godzinie 17.00. Wstęp jest bezpłatny. Organizatorem warsztatów jest Sopocka Biblioteka.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl