Wieczór autorski i koncert Tomasza Organka

Wieczór autorski i koncert Tomasza Organka
„Teoria opanowywania trwogi” wypełniona jest licznymi odwołaniami do literatury, muzyki, filmu, a także popkultury, to opowiadanie o zagubieniu, rezygnacji w rzeczywistości kapitalistycznej
Gdzie?
Klub Dziennikarzy "Pod Gruszką"
Szczepańska 1, 31-011 Kraków
Kiedy?
26 września 2019 od 18:00

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do Salonu Literackiego krakowskiej Biblioteki, gdzie odbędzie się spotkanie autorskie z Tomaszem Organkiem, który jest kompozytorem, muzykiem, wokalistą oraz tekściarzem, a także autorem zbioru opowiadań, jak również powieści. Spotkanie będzie miało miejsce już 26-go września 2019 roku, w krakowskim Klubie Dziennikarzy "Pod Gruszką", przy ulicy Szczepańskiej 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00.

„Teoria opanowywania trwogi” - tak brzmi prozatorski debiut jednego z bardziej utalentowanych muzyków polskich, dwukrotnego zdobywcy platyny, którego nazywa się „nadzieją polskiego muzycznego rynku". „Teoria opanowywania trwogi” wypełniona jest licznymi odwołaniami do literatury, muzyki, filmu, a także popkultury, to opowiadanie o zagubieniu, rezygnacji w rzeczywistości kapitalistycznej, czy rozpadzie rodzinnych więzów. To zaskakująco wiarygodna powieść, można powiedzieć pokoleniowa, która traktuje o ludziach znajdujących się na skraju rozpaczy napisana z perspektywy człowieka, jaki odniósł sukces. Cyniczna, błyskotliwa, jednak nie pozbawiona poczucia humoru. Teoria opanowania trwogi jest istniejącym w psychologii poglądem, iż podstawowym źródłem motywacji ludzkiej jest doświadczanie lęku, który wynika z własnej świadomości nieuchronnej śmierci. Nasze spotkanie zostanie poprowadzone przez Jadwigę Malinę.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl