Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Wieczór Antywalentynkowy

Wieczór Antywalentynkowy
 
Jednak nie ma on nic wspólnego z hasłem: "...i żyli długo oraz szczęśliwie." Ponieważ dla nas historia rozpoczyna się, gdzie w bajeczkach znajduje się koniec.
gdzie?Browar Mieszczański
Hubska 44-48, 50-502 Wrocław
kiedy?14 lutego 2018 od 20:00
organizatorTeatr Ad Spectatores

Rok rocznie zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na wieczór niezwykły, na którym zagra tym razem zespół Ad Spectatores. To będzie wieczór z miłością w jego tle. Jednak nie ma on nic wspólnego z hasłem: "...i żyli długo oraz szczęśliwie." Ponieważ dla nas historia rozpoczyna się, gdzie w bajeczkach znajduje się koniec. Kto wie bowiem, co stało się dajmy na to, z Kopciuszkiem? Jak skończył się jej romans z Księciem? Byli szczęśliwi, czy też nie? Jak rozwiązali problem Księcia z jego ciągotami do napojów alkoholowych? I w końcu najważniejsze - Ile Książę posiadał pieniędzy na koncie? Bo jeżeli zbyt mało, to związek mógł się rozpaść...

Zatem zaśpiewamy wspólnie, będziemy snuli absurdalne opowieści traktujące o miłości, będziemy wymyślać inne zakończenia opowieści, które znacie. A wszystko to, aby poczuć smak oraz zapach Wieczoru Antywalentynkowego. Zapraszamy zakochanych, ale nie tylko.

Antywalentynki odbędą się na scenie Browaru Mieszczańskiego, we Wrocławiu, przy ulicy Hubskiej 44-48. Data rzecz jasna to 14-sty luty 2018 rok. Organizatorem przedsięwzięcia jest Teatr Ad Spectatores. Zaczynamy o godzinie 20:00.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl