Więcej niż koncert „Byle nie o miłości”
Ten koncert jest wyjątkowym wydarzeniem, ponieważ Poetki nie ma już pośród nas od 20 lat - ale słuchacze mają wrażenie, iż artystka nigdy nie odeszła.
Gdzie?
Sala Teatralna MDK
Matejki J 11, 72-600 Świnoujście
Kiedy?
1 sierpnia 2018 od 18:00
Za ile?
bezpłatnie

Więcej niż koncert, pod nazwą.: „Byle nie o miłości”, to utwory samej Agnieszki Osieckiej, które zostaną wykonane przez pierwszą ligę jazzu polskiego, czyli: Nulę Stankiewicz, która zaśpiewa, Janusza Strobla - grającego na gitarze, Mariusza Mielczarka "Faziego" grającego na saksofonie i flecie, Pawła Pańtę, który gra na kontrabasie i Cezarego Konrada, który z kolei gra na perkusji.

Ten koncert jest wyjątkowym wydarzeniem, ponieważ Poetki nie ma już pośród nas od 20 lat - ale słuchacze mają wrażenie, iż artystka nigdy nie odeszła. Wszystko to dzieje się z pomocą fragmentów wywiadów przeprowadzanych z Agnieszką Osiecką wyświetlanym między utworami. Te filmy zostały wybrane z ogromną precyzją oraz wstawione dokładnie w miejsce, w którym powinny się znaleźć. Zbudowały one niesamowity klimat tego koncertu oraz są łącznikiem między utworami - dobrze znanymi, jednak odmienionymi dzięki aranżacjom, jak również tymi, których prawie nie znamy, ponieważ zostały odnalezione przez Janusza Strobla, a przyczyniły się do tego głębokie zakamarki archiwów radiowych. Będzie to zatem koncert dla lubiących nucić wielkie przeboje Poetki, jak również dla tych ciekawych całkiem nowych, jazzowych aranżacji, które zaskakują.

Zaproponujemy Państwu kilkanaście piosenek, miniaturowych opowieści, które ułożone zostały w nieprzypadkowej kolejności. Agnieszka Osiecka, która jest obecna w muzyce, słowie, obrazie oraz na fotografii. Tak więc, to coś więcej niż zwykły koncert.

Szukasz noclegów w Świnoujściu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Świnoujściu

W roku 2017, w październiku ukazał się album, pod tytułem: „Byle nie o miłości”, zawierający utwory, które usłyszą Państwo w trakcie koncertu, na który zapraszamy Was już 1-go sierpnia 2018 roku, do Świnoujścia, do Sali Teatralnej MDK, znajdującej się przy ulicy Matejki J. 11. Wydarzenie jest bezpłatne i rozpocznie się o godzinie 18:00.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl